Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tehetek valamit az "ügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

---R33--- kérdése:

Tehetek valamit az "ügy érdekében" vagy legyek türelmes?

Figyelt kérdés

A 2012-es évet már egyedül kezdtem, egy 3,5 éves kapcsolat után. Később volt egy fiú, akibe konkrétan beleszerettem, de ő aztán nem érzett többet, így nem lett belőle kapcsolat. Miatta sokáig nem is gondolkodtam senki másban, mert csak rá tudtam gondolni, és más fiúra nem is néztem úgy. Most valahogy már kezdem összeszedni magam, és nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon nagy szeretethiányom van, borzalmasan hiányzik akár egy ölelés is, persze olyan,amit az ember csak egy párkapcsolatban kaphat meg.


Nem járok discoba, nem öltözködöm olyan kihívóan, magamutogatóan, inkább mondanám visszafogottnak. Az a baj, igazából azért nem járok el, mert nincs kivel. Mindig is fiúkkal szerettem barátkozni, mert a velem egykorú lányokban egyszerűen valahogy csalódtam, vagy nem tudom hogy fogalmazzak, bizalmi szinten úgymond. És van is fiú barátom, aki egyszerűen nem barja nézni, hogy egyedül van egy ilyen lány, az ő szavaival élve.


Egyrészt nem is tudom hogyan ismerkedjek, ha egyszerűen nem járok el szórakozni. Persze, ha lenne kivel, akárhová szívesen mennék, kávézó, mozi, szórakozás, ilyenek.

Így most hogyan ismerkedjek?

Próbálkoztam neten is persze, de valjuk be, hogy ha 30-ból van egy jó beszélgetés, vagy hosszabb ideig tart, az már egy jó dolog. Tulajdonképp minél messzebb lakik tőlem, annál jobb pasinak minősül a szememben, és netes beszélgetős barátomként meg is becsülöm, de abból nem lesz kapcsolat. (Társkereső oldalon meg kiteszek egy fényképet, néhány ésszerű, normális mondatot aláírok, és megszállnak azzal, hogy milyen komoly vagyok, stb, 3 mondat után...) A lényeg hogy a netes ismerkedés párkapcsolat szempontjából bukta..t

Szóval valaki? Minden véleményt, tanácsot szívesen fogadok :) 20 éves "öleléshiányos" lány :)



2012. okt. 20. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:

csini ruhában,miniszoknyában járkálj egy hétig mindenhova,aztán hét végén meg kiválasztod abból az 50 paliból aki leszólított,hogy melyikkel akarsz randizni.


ennyi.

miniszoknya és magassarkú.

támadni fognak,minden korosztály.

amúgy melyik városból?

2012. okt. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok lassan 8 éve. Ebből 6 tudatosan, nem akartam semmilyen kapcsolatot. Csak eljutottam arra szintre, hogy nem merek kezdeményezni, olyan gyerekes kifogásokat találók, amik itt a gyakori n is találkozni lehet.

Üdvözöllek a szürke, fagyott, szívtépő lélekölő magányban. Akárhogy is kapálózok, nem tudok kilábalni belőle

2012. okt. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha sehova nem jársz el, akkor nehéz lesz. Erőszakold meg magadat és mozdulj! A sült-galamb..............
2012. okt. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De épp ez a baja, hogy egyedül nem szeretne. Ez egy ördögi kör.
2012. okt. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Nem akarom,marmint ezt a miniszoknyasra irom. Nem akarok mast mutatni,mint aki vagyok. Az ertelmetlen. Amugy voltak korabban akik pl ramirtak feszen,de akkoriban meg a volt baratom miatt voltam osszezavarodva...

Meg tudom,hogy nem csak ezen kell kattognom,stb. De azert valamilyen szinten bennem van,es ez is egy olyan nap,hogy jobban elgondolkodtam. Ezzel azt akarom mondani,hogy nem vagyok valami megszallott, vagy ilyesmi. Amugy Szombathely.

2012. okt. 20. 04:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még a magányhoz! Találj valami önképzőkört, sportolj, esetleg járj valami tánciskolába! Könyvtárban is jó fejekkel lehet találkozni. A netes társkereső felejtős! Én lassan egy éve próbálkozom, komoly kapcsolat szinte esélytelen, minden pasi csak dugni akar(na)!
2012. okt. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy a haverodnak bejössz!
2012. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez az onkepzos dolog erdekes kerdes,mert amugy zenelni tanulgatok,(gitar,szinti) de sajnos csak itthon,magamtol mindent,mert az anyagi oldala miatt nem tudom megoldani,hogy

zeneiskolaba jarjak.

A masok oldala meg az,hogy masik varosban jarok egyetemre,es ugye vasarnap leutazok,csutortokon meg haza.

Konyvtarba is jarok amugy,de ott hogyan ismerkedjek?nem is tudom.

Annak a baratomnak baratnoje van:-)

csak nekem fontos az a kis elmondhatatlan plusz,ami a kapcsolathoz kell. Nem mondom, hogy most nem talalnek olyan szemelyt,aki jarna velem,de csak azert nem akarok baratot,mert epp maganyosnak erzem magam.

2012. okt. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!