Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kiveritek a nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kiveritek a nektek tetsző leendő egyetemi vagy főiskolai csoporttársaitok képeire?

Figyelt kérdés
Amikor már látjátok a facebook csoportban, hogy kik lesznek azok.
2015. júl. 30. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Amikor én ilyen fiatal voltam, nekem nem volt szükségem ilyen képes segédeszközre ehhez a művelethez.
2015. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
történt már meg ilyen
2015. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon vártam már a ponthatárokat ezért is.
2015. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül... :D
2015. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én akit ismertem gólyatáborban tovább is ment, mint az önkielégítés :D
2015. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

"Oké, hogy kíváncsi az ember, hogy lesznek-e jó csajok a csoportban, de kiverni rájuk???? Most komolyan, mintha gimibe mennétek :D"


Tisztára ugyanez volt rögtön a benyomásom, ahogy elolvastam a kérdést. Bár gimiben még elmegy ez, de mi a poén18-20 éves kortól erre ráizgulni? Más kérdés, ha nagyon tetszik egy huszonéves csaj, és véletlenül pont csoporttárs volna. De egyetemistaként pont és csak azért kiverni valaki fotójára, mert csoporttárs... ez valahol gyerekes. Ezért jutott eszembe a gimi nekem is, teljesen rendjén való egy 16 péves fiútól. Más kérdés, h gimiben még gondolni se mertem ilyesmire, hogy valaki fotójára. :) Amikor meg mertem, idősebbként, akkor nem volt cél, hogy csoportárs legyen, vagy munkatárs, vagy eféle. A lényeg, hogy hatetszik valaki egy fotón kiverem rá. De nem szempont, hogy ismerem-e. Ha ismerem személyesen, nem baj, amennyiben nagyon tetszik, de nem ez lesz az oka, hogy kiverem rá.

2015. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nana, h kivertem es nem csak lanyokra XD
2015. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én inkább kiveretem velükxd
2015. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!