Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy teljesen érzelmes...

Van egy teljesen érzelmes oldalam, amit nem szeretnék megmutatni senkinek sem. Mennyi idő után kellene elmondanom majd a leendő barátnőmnek/nekem tetsző lánynak? És nagy vita lehet abból, hogy nem mondom/mondanám el neki?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elmondani kell. Ha megismersz egy lányt, akit alkalmasnak találsz kapcsolatra, mutasd meg neki. Az érzelmességből nem lehet nagy vita, a nyálasságból, tapadásból, depresszióból igen. Ha egyikről sincs szó, akkor nem lehet komoly baj szerintem.
2014. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha éreznék valamit egy lány iránt, akkor az az oldalam felerősödik és szerintem akkor már totálisan nyálas vagyok (valamennyire látszik, de nem mutatom ki minden érzésemet, jobban szeretem, ha az bennem marad)!
2014. júl. 29. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem fogod neki elmondani, hanem majd ő meglátja rajtad. Ha olyan borzasztóan mély érzésű vagy, mint állítod, akkor gondolom, nem annyira meglepő, hogy bizony, az ilyesmi látszik az emberen.


Mondjuk elég bizarrul hangzott ez a kérdés, mintha azt kellene bevallanod, hogy azelőtt nő voltál, vagy ilyesmi.

2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt hogyan lehet meglátni valakin? Másabb viselkedés, mint egy átlag személyjel vagy a legjobb baráttal, de ezen kívül. Az arcomon mennyire látszódik az, hogyha érdeklődök a másik iránt?
2014. júl. 29. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A mimika sok mindent elárul, de az érdeklődés amúgy is alapvető, ha kapcsolatra törekszel. Az érzelmeid pedig inkább a cselekedeteidben látszanak majd :)
2014. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!