Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Barátnőm tudja, hogy én mindig is ki akartam próbálni az anált, így belement. Mondanom sem kell hogy az a "változás" amit adott szexuálisan hogy felizgatott.


és itt a csavar, aki nem erős idegzetű, inkább ne olvassa tovább...


Szóval elkezdtük. De ő - szerintem szándékosan - hogyis fogalmazzak... "hasmenést produkált". Ő tagadja de szerintem hazudik, mindig megpróbált meggyőzni az ellenkezőjéről. De a lényeg, hogy nem volt kimondott gond, csak mintha egy nutellás üveget toltam volna.


De... itt megint van egy csavar... annyira be voltam gerjedve és felizgatott a popója meg az egész, hogy ennek ellenére az adott pillanatban ugyanúgy élveztem. Utólag meg most is, tényleg felkavarodik tőle a gyomrom, főleg hogy kotont se használtunk. (meg amúgy sem használunk, mert fogamzásgátlót szed). De önmagában egy nagyon jó "termékeny" szex volt. (a minőségét/termést belevéve)


Normális ez hogy ott abban a pillanatban totálisan nem érdekelt?


Most ő szégyenli magát, mert látszik rajta más volt a terve, és az lett a vége hogy ő járt szarul, mert egyszerűen azt hiszi hogy megtört a szememben. Pedig ez nem igaz, habár nagyon berágtam rá, hogy ilyet bevetett. De olyanokkal mentegetőzik, ahhoz képest hogy úgy védte a popóját mint aki sosem akarja elveszteni a szüzességét, hogy ő is nagyon élvezte, nem fájt, és akár ezt a számára szó szerint "szarul" sikerült dolgot akár meg is ismételhetnénk normálisabb körülmények között.


De minden téren "ő a hibás" az incidensért, mert legalább mondhatott volna valamit. Meg ilyen ellenkezést kiváltott, és még ő kéri hogy ismételjük meg egyszer, kárpótlásként, normális körülmények között...


2015. júl. 30. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el... hogy lehet hasmenést produkálni szándékosan? Te tudnál?
2015. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na igen akinek kicsi a fantáziája, azt a barátnőm rendesen kihasználja. Ha ismernéd, akkor tudnád, hogy milyen "alattomos" dolgokra képes. Néha olyan ötleteket eszel ki és valósít meg amire sosem gondolna senki.


De csak hogy tudd, előző nap már fixálva volt, mennyiből tartott összeenni mindent csak hogy legyen egy kellemetlen élményem és akkor hátha elfelejtem az egészet. Nem kellett hogy itt legyen hasmenése, elég volt a "járat" nem volt tiszta. Nekem ez a konkrét elképzelésem erről a szituációról.

2015. júl. 30. 23:22
 3/16 anonim válasza:
#1 olasjos tampont helyezz fel oda egy fél órára, meg ihatsz is egy kis olajat. ez tuti recept
2015. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"Na igen akinek kicsi a fantáziája, azt a barátnőm rendesen kihasználja."


Szerintem ezt úgy hívják, hogy paranoia... beteg vagy, és nem azért, mert a kakiszexre izgulsz.

2015. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy az anál szexhez elő kell készülni és beöntéssel megtisztítani a bélrendszert?
2015. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De ha láttad rajta, hogy nem akarja, hogy teljes szívéből nem akarja, ... akkor miért?



És miért kell ilyen dolgokhoz folyamodnia, hogy megértesse veled, hogy számára a dolog kellemetlen?

2015. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy szegény lány jó nagy tapló alakot fogott ki...
2015. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Te egy undorító beteg ember vagy, és persze, h õ a hibás.. miért is ne??

Gondolj már bele milyen amikor seggbe raknak. Legalább csak a kisujjaddal próbáld ki saját magadnak.

Nem hiszem, h barátnõd direkt csak, h neked rossz élményed legyen, telibe fosott, szegény most hogy érezheti magat? Egy hasmenés amúgy is kellemetlen, és te még csak abba sem hagytad, neki milyen élmény lehetett?? Vedd már észre magad, nem érdemelsz meg egy ilyen csodás barátnõt, aki még meg is engedte, egyszerūen a férfiak legalja vagy, ezzel a saját nemedet is.. áhh, mindegy... Én szégyenlem magam.

2015. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 4 tudod hogy keveri a "szart" a baráti körében? ha ismernéd a viselkedését 2x meggondolnád hogy mikor van hátsó szándéka és mikor nincs.


Az anált azért mondtam mert ugyanúgy minta pasik többi 98%-a én is élvezem. Ő is ezek szerint. Attól hogy a helyzet rossz volt, de sok kérdést megoldott.


Az meg megint milyen hülyeség hogy "beöntés", hát én nekem azt mondta hogy kész lesz. Tudja mi a dolga.


Amúgy azt úgy imádom hogy olyan emberről mondtok véleményt akinek 1!!! barátnője nincs már, mert mind megutálta. Ennek ellenére én még mindig itt vagyok neki, és ha ez a helyzet most kérdőjel is, mi imádjuk egymást.

2015. júl. 31. 00:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ha ilyen, akkor összeilletek, mindketten magatoknak valók vagytok...
2015. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!