Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lépeget sok fiú nyaranta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépeget sok fiú nyaranta rövidnadrágban direkt olyan feltűnően, hogy a lábait hangsúlyozza?

Figyelt kérdés
Ennyire élvezik, hogy a lábaikra terelhetik a többi járókelő pillantását? Direkt úgy emelgetik a lábaikat, hogy mindenki odanézzen, őket figyelje. Vannak olyan fiúk, akik kifejezetten azért járnak rövidnadrágban, hogy a lábaikat mutogassák?

2015. júl. 31. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Látnád a vádlimat.
2015. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert a média azt sulykolja belénk, hogy csak az a valamirevaló férfi, akire csorgatják a nyálukat az utcán a nők.. ezért aztán nincs mit tenni, megvillantjuk amink van
2015. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez hülyeség, én egy férfit sem láttam még,aki direkt nagy terpeszben járna és a buszmegállóban feltenné a lábát a padra, vagy mini nadrágban lenne... -.-

mindezt a láb mutogatásáért

2015. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. En hamarabb nezek meg egy oltonyos ferfit :)
2015. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nem tűnt fel egyetlen olyan "feltűnően lépegető" pasi sem nyaranta, de lehet, hogy nem vagyok elég szemfüles, vagy mást nézek rajtuk.


"Vannak olyan fiúk, akik kifejezetten azért járnak rövidnadrágban, hogy a lábaikat mutogassák?"


Lehet, hogy ők is azzal akarnak hódítani, ha már formás, izmos lábakat növesztettek, vagy csak simán melegük van, mint annak a sok miniszoknyás-harisnyás-bokacsizmás nőnek télen. :-)

2015. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Igen csak is azért jarok rövidbe hogy megnezd, véletlenül sem azért mert 40 fok van és még így is nagyon meleg van.
2015. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a leírt viselkedés szerintem nagyon ritka lehet

az hogy te "állandóan" ilyenekkel találkozol az inkább a te érdeklődésed miatt van beleképzelsz olyat ami nincs

2015. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

NEm lehet, hogy csak te akarod belelátni néhány férfi "lépegetésébe" ezt a furcsaságot? :D Lehet, hogy csak neked van férfi láb fétised. :D


Én még egy férfit sem láttam volna, hogy menet közben az orráig felhúzza a lábát, hogy mindenképpen szem előtt legyen a vádlija, vagy ilyesmi :D

2015. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Feltűnően szokatlan lépegetést eddig még csak kutyagumival sűrűn aláaknázott utcákon láttam bárkitől is.
2015. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindez az úgynevezett "fonaljárásnak" a része. Aki hallott már erről, az tudja, hogy mire gondolok. Így ezzel a lábemeléssel kiegészítve a fonaljárást, olyanok lesznek a férfiak, mint a dróton rángatott bábuk, még a lábaikat is magasra emelik, mint a katonák.

Komolyra fordítva a szót, ez lehet, hogy valamiféle alkati sajátosság, öröklött dolog.

Egyébként, én meg azt figyeltem meg a lányokon, nőkön, hogy gyakran keresztbe teszik a lábukat. A férfiak is csinálják ezt, csak behajlított térddel.

2015. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!