Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 éves kortól van még értelme...

26 éves kortól van még értelme ismerkedni, ha addig nem jött össze?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat csalódtam az ismerkedés terén, és besavanyodtam. Nem volt még barátnőm. 30 percnél többet nem beszéltem csajjal, még csak baráti viszony sem alakult ki. Nem tudom, hogy van még értelme próbálkozni, vagy át kéne állni egyfajta öreges, nyugdíjas agglegény életmódra? 26F

2015. ápr. 14. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még..
2015. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mar a sírhelyem is meg van véve. 26/f
2015. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol próbálkozol ismerkedni?
2015. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nekem már semmihez sincs kedvem ezen okból. Munkámban is le vagy rekedve egy kényelmi zónában semmi erőm tovább lépni. Néha olyan az életem mint egy rémálom:

az se tudom jó formán mivel töltöm itthon el az időmet, aztán eljön az alvás, késve futás a melóba, aminek nem akar vége lenni soha majd ismétlődik és ennyi....


Mi értelme így élni....? Még így is jobban keresek mint az de semmire se megyek vele. :(

2015. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29f
2015. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem arra akartam kilyukadni, hogy mi értelme így élni, csak hogy ez a része nem működik.
2015. ápr. 14. 23:39
 7/12 anonim válasza:

Igaz, hogy én nő vagyok és tavaly lettem szingli, de én ismerkedem és meg is találtam a párom.

Ha mindenki így fogná fel, mint te akkor senkinek nem lenne senkije.

Szerintem gondold át, légy pozitívabb, nyitottabb és ez meg fog látszani a kisugárzásodon és könnyebben fognak menni a dolgok, hidd el nekem.

Légy boldog! :)

2015. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha feladod ugy konnyebb?? Probalkozni mindig kell, legalabb elmondhasd, h te mindent megtettel, de nem jott ossze. Ha varod a sult galambot, vagy meg azt se varod, attol jobb lesz neked?? Ne legyel mar puhapocs ennyire, ha ferfi vagy!
2015. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet igaz, hogy többet kéne próbálkoznom. Elég lusta vagyok, otthon ülök a szobámban és várom majd lesz valami.
2015. ápr. 15. 04:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen korosztályú hölgyeknél próbálkoztál?

Ha tapasztalatot akarsz gyűjteni, akkor azt javasolnám, hogy az érettebb Nőknél próbálkozzál, mert sokkal tudatosabbak és többet segítenek. Ne úgy álljál a dologhoz, hogy az első Nőt aki szóba áll Veled azt feleségül kell Venned, figyelj és tanulj!!!


37F

2015. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!