Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme 3 év után még 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme 3 év után még 2 évig nyomorogni egy barátzónás visszautasítás miatt, vagy érdemes új lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársam visszautasított régen, miatta 3 évig nem is néztem lányokra és még 2 évig el kell viselnem őt. Eleget szenvedtem és próbáljak meg ismerkedni, vagy egyáltalán ne kedzjek neki addig, amíg már nem fogom soha többet látni, így könnyebben el fogom felejteni?


Az a gond, hogy különlegesnek találom, különcnek. Nem tudom egyáltalán hol lehet más hozzá vagy hozzám hasonlóan különc lányokkal ismerkedni.


Leglogikusabb az lenne, ha kibírnám még ezt a 2 évet, de már nagyon sokáig egyedül voltam, azt hittem rá tudom magam beszélni, hogy élvezzem az egyedüllétet, próbáltam elfelejteni, de csak frusztrált vagyok, nem tudok a saját teendőimre koncentrálni, PLÁNE HOGY MÉG SZINTE MINDENNAP LÁTOM ŐT. Félek megkattanok, vagy kibukok emiatt az egyetemről.


Pótléknak viszont nem akarok kihasználni senkit. Ha elkezdek másokkal ismerkedni, mi annak az esélye, hogy jobban fog tetszeni az új illető, mint aki miatt most szenvedek?


Vagy ha nem tudok 3 év után se felejteni és ez kezdi kikezdeni az idegeimet, akkor érdemes beruházni egy pszichológusra?


Segítség!!!


22/F


2015. máj. 5. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod elengedni reménytelen dolgokat, ha azok megölik az életedet, agyonnyomnak. Keress fel pszichológust, bár magadat is képezheted a témában. rengeteg a kókler, úgyhogy gondosan válogass. Vannak technikák, amikkel elő lehet ezt segíteni, sok szerencsét.
2015. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem csak elengedni kell mert azt nem lehet nem múlik el maradandóan (hasonló helyzetben voltam) isten kezébe kell letenni és ott elengedni én azt ajánlom keres fel egy lelkészt v egy hívő pszihológust.
2015. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!