Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsiba jobb mint punciba? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsiba jobb mint punciba? 21/F

Figyelt kérdés
A barátnőm nem engedi, így szeretnék meglátogatni egy prostit e célból.
2015. aug. 1. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Meg a lóf...t szereted...
2015. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Csak azért megcsalnád,mert nem engedi hogy oda dugd be???Komoly???


Legalább ne mondd akkor,hogy szereted!max dugni..

2015. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csak ki akarom próbálni, ennyi az egész.
2015. aug. 1. 18:31
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit ;)
2015. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem éri meg megcsalni.
2015. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van. :/
2015. aug. 1. 19:46
 17/22 anonim ***** válasza:

Remélem a barátnőd is megcsal téged a hátad mögött, hogy rájöjj, milyen érzés is az.


Szerintem is jó ötlet a szakítás, mert akkor a lánynak lenne esélye egy normális fiút találni...

2015. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

utolsó, nem a fiúval van a gond, hanem hogy a szexuális szokások nem egyeznek. ez pedig rövid vagy hosszútávon szakításhoz vezet.


Van akinek igénye az anál van akinek nem. Legyen az nő vagy férfi. Mindenképp olyan társat kell keresni aki ugyanúgy vélekedik erről.


Lehetsz te szerelmes, és küzdhetsz meg valakiért foggal körömmel. Ha kell az anál, mert hiányod van, ugyis addig fogod cseszegetni míg meg nem unja, aztán jön a veszekedés és csalódás, később meg a szakítás.


Szexuális összhang az első, a második pedig az érzelmi kötődés.

2015. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert a férfiakat a farkuk irányítja, ne mondj ki ilyen dogmákat kérlek. Mármint hogy az első a szexualitás, utána jönnek az érzelmek.

Szerencsére nem minden férfi olyan, mint te meg a kérdező.

2015. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

De ez nem arról szól, hogy a férfiakat a farkuk irányítja vagy sem.


Nekem most van egy barátnőm, de előtte volt egy másik akivel azt hittem meg tudok állapodni, sőt a kezét is megkértem volna.


De ott is fent állt ez a hiba, hogy én szeretem a popót, ő meg nem engedte. Mindig tiszteletben tartottam, de próbálkoztam próbálkoztam megpróbáltam rávenni. Nem sikerült.


Kirobban egy olyan feszkó közöttünk hogy szinte mindig veszekedtünk. Többször veszekedtünk mint amennyiszer szexeltünk. Elegem lett, stresszes lettem, szakítottam vele.


Pedig a kezét is meg akartam kérni. De nem tudok mit csinálni, ha egyszer két ember szexuálisan nem müködik, az minden esetben szakítással végződik. Érzelmi kötődés semmit sem jelent szexuális összhangnál.

2015. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!