Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner jó megoldás lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner jó megoldás lehet vagy most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy pasim ,aki elvállalt egy külföldi munkát . Egyszer felhívott ,hogy sikerült és elvállalta ,azóta semmi hír róla nem hív meg semmi . Azt sem tudom,hogy együtt vagyink e még vagy sem. Én meg bosszúból lefeküdtem az exemmel egy párszor.

Mert hát a szex meg hiányzik.

Most megcsaltam?

Vagy mit csináljak?

Komolyakat! Köszi.


2015. aug. 1. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
először tisztázni kellett volna a dolgot , h együtt vagytok e vagy sem .. oké h nem éred el , én azt megértem , de nem lehetsz miatta depis ha már mással kavarsz . . és ezután ne háborodj fel ha azt a k betűs szót mondják rád ..
2015. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek várnál rá ha nem jelentkezik, ha le se sz*r? Éld az életed!
2015. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy ment el ,hogy le se szarta azt ,hogy én nem akartam,hogy elmenjen.
2015. aug. 1. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon úgy tűnik. Nem tudom, mennyire megértő a párod, de ezt meg kell beszélnetek, hogy neked ez így nem jó. Mielőtt bármit lépsz, ezt kellett volna megejtened. Készülj fel, hogy egyáltalán nem fog neki örülni. Bár ki tudja, van olyan pasi ismerősöm, aki úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy ha ő valamit nem tud megadni a párjának, megengedi, hogy mással élje ki a vágyait. Neki semmi más nem számít, csak az, hogy a párja boldog legyen. A mai napig együtt vannak boldogságban, immáron 7 éve. Viszont sajnos a pasik 99%-a nem így gondolja...


Szar helyzet. Gondold át, hogy miért fontos ő a számodra, milyen volt vele lenni.

2015. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdések olvasásakor mindig eszembejut, hogy: "A nők nem bújnak ágyba senkivel, szerelem nélkül."... :-)


#4-nek (Lilla_1991):

A nők hány százaléka egyezik bele abba, hogy a fiúja azzal élje ki magát, akivel akarja??? :-)


Arról nem is beszélve, hogyha ennyire engedékenyek az emberek, akkor minek egyáltalán valakivel járni, vagy együttlenni??? Szerintem kúró-klubbokat kellene létrehozni, és mindenki azzal kefél akivel akar... :-)


Például:

[link]

2015. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igénytelen, csak a szex kell. Mások évekig kibírják szex nélkül.

Ilyen alapon mindenki egyből megkapná ami hiányzik neki, jó nagy felfordulás lenne.

2015. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem megcsalás, mivel nem is tudod, mi van a pasival. De ha jelentkezik, beszéld meg ezt vele.
2015. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mit igénytelen?

Tulajdonképpen le se szar!

Legalább annyit mondhatna ,hogy vége te hülye

2015. aug. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!