Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogadjunk, hogy lefeküdnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjunk, hogy lefeküdnének a csajok 100-200 ezer forintért? Mivel mi kanok is is egy nővel.

Figyelt kérdés
nincs annyim, hozzáteszem még az elején mielőtt elkezdenénk forgatni a szavakat!! de az előbb volt egy ilyen kérdés..ha már egy kicsit menőbbnek adja elő magát a kan, MÁR megnőtt az esélye! gondolok itt öltözködésre, autóra, lakásra-házra-villára....ilyenek.

2015. aug. 2. 22:03
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

#30

Csak kíváncsiságból egy egyéjszakás kaland után nyugodtan tükörbe tudsz nézni ?

2015. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudnék egyéjszakás kaland után sem tükörbe nézni. Ezért nem is volt és nem is lesz.

Nem fekszem össze-vissza le mindenkivel érzelmek, kölcsönös bizalom nélkül,...Akár milyen hihetetlen is!

2015. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen, és ne haragudj nem akartalak megbántani, remélem ez nem is történt meg, pusztán a kíváncsiság beszélt belőlem.

Az emberek helyzet és természete különböző, s igy érdekes a világ.

2015. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Nem, nem feküdnék le sem 100 ezerért, sem 200-ért, sem többért. Nem tárgy vagyok, akit x Ft-ért bárki megfektethet/megvehet.


1. Van bennem tartás, többet érek annál, semmint hogy pénzért szét tegyem bárkinek is a lábam.

2. Érzelmek és kölcsönös bizalom, szerelem nélkül nem tudok szexelni, nekem ez alap.

3. A kérdésre röviden tömören válaszolva: NEM. Soha, semmilyen körülmények között nem feküdnék le egy idegen hapsival, sem pénzért sem anélkül.

2015. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg igaza van. Csak még nincs tisztában a számokkal. Ennyi pénzért, már nagyon sok nő lefeküdne, sőt kevesebbért is. És most nem a hivatásosokról beszélek. Az ár csak az illető életszínvonalán múlik. Ha havi 500 ezret keres nettóban, akkor ez nem pénz neki. De ha Magyarországon, 20 milliót dobna fel, akkor elenyésző lenne az elutasítások száma.

Biztos vannak olyan nők, akiknek erős tartásuk, büszkeségük van, de ha 20 millió forint készpénzt elé tesznek egy asztalra, egy menetért, teljes diszkrécióval, nem hiszem, hogy bárki is elutasítaná. Max az akinek közel ennyi, vagy még több van, plusz 1-2, de ők is megbánnák később.

2015. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Pedig de a 20 milliót is elutasítanám nyugodt szívvel és gondolkodás nélkül. Ez számomra nem a pénzről szól, sokkal többről van szó. A nőiességemről, a tartásomról, a büszkességemről. Arról, hogy másnap tükörbe sem bírnék nézni, sőt nemcsak másnap. Ahányszor vennék valamit abból a pénzből, mindig ez jutna eszembe. Undorodnék magamtól. Tehát nem, számomra teljességgel kizárt, hogy pénzért szexeljek bárkivel is!!
2015. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
na! volt 1 olyan is, elhangzott egy keményebb kérdés ennél..nem bírtam ki visszajöttem, láttam írtak még így írok, felbasztt nőkkel nehéz értekezni, főleg ha meg is sértődnek... azért fogja az én agyamat is a válaszok és további gondolatok jutottak eszembe ....például, volt egyszer egy ilyen élő kérdés, kan kérdezte a kantól, de ez nem "tiszta"-ügy, szerintem kicsit más téma mint lefeküdni egy nővel-férfiként vagy lefeküdni egy férfival-nőként...hozzáteszem kb 8 férfi között ment a kérdés!!!!! munkások között, családosok, idősebbek, fiatalok, tehát minden korosztály részt vett benne, függetlenek is, a kérdés ez volt: 1 000 000 Euróért leszpnál e egy f4szt? (férfiak között ment a kérdés!), az kb akkor is olyan 300 millió forint. a válaszok 2 ember kivételével, igen volt. határozott igent mondtak rá 6-an, későbbi férfiakat is belevonva a kérdésbe, tehát nől a kérdezettek létszáma, 1 nézett körbe körbe, 1 maga elé nézett és csóválta a fejét, egy idősebb meg megint azt mondta..."az sok pénz!"(-ő volt a főnök amúgy) volt olyan a válaszadók között aki azt mondta többszöri határozott igen után is "úgy csinálnám, hogy még élvezné is!" (családos- hozzátette: biztos hányna, de megtenné) és itt nincs szex!!! ebben nincs élvezet - még halvány derengésben sem ez kimondottan szolgáltatás pénzért cserébe, 1-szer! csak 1-szer! 11ből 7-áment mondott rá, 1 kételkedett magában, 1 azt se tudta mit mondjon :)) 2 pedig tagadásban volt, nem-mel. abból az egyik igen sokat gondolkodott rajta, mire alaposan átmérlegelte, mire választ tudott adni:), bár azt válaszolta amit először: nem. Szerintem ez a kérdés érzékenyebb téma mint nő és férfi között egy szimpla aktus. mondjuk sokszor sokszor több pénzről is lenne szó. egy hetero férfinek ez keményebb téma mint nőnek az, hogy pénzért lefeküdne e egy pasival. gondolom a válaszok egyből igenek lennének, ha a fenti kérdést ekkora összeggel tettem volna fel :)))) és megint csak általánosítok és megint csak "egyszerűsítek" :))
2015. aug. 3. 00:49
 38/56 anonim ***** válasza:

És megint csak hülyeségeket beszélsz...:D :D Szerintem menj aludni. Az legalább meglátszik rajtad!


Egyszerűen nincs értelme annak, amit írsz.

Kamu példákat én is tudok mondani. :D

2015. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
a 36osnak jár a pont...
2015. aug. 3. 00:53
 40/56 anonim ***** válasza:
Te mennyért szopnál le egy faxt?
2015. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!