Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogadjunk, hogy lefeküdnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjunk, hogy lefeküdnének a csajok 100-200 ezer forintért? Mivel mi kanok is is egy nővel.

Figyelt kérdés
nincs annyim, hozzáteszem még az elején mielőtt elkezdenénk forgatni a szavakat!! de az előbb volt egy ilyen kérdés..ha már egy kicsit menőbbnek adja elő magát a kan, MÁR megnőtt az esélye! gondolok itt öltözködésre, autóra, lakásra-házra-villára....ilyenek.

2015. aug. 2. 22:03
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
u betűt kihagytam mielőtt az egyébként hanyag nyelvtanomat kezdenéd boncolgatni. ;)
2015. aug. 3. 01:45
 52/56 anonim ***** válasza:
38%
Mások mindenre hajlandók egy kís pénzért, pláne a lányok, te meg a világ minden pénzéért se
2015. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Kérdező. Leku..vázol mindnyájunkat. Iszonyú otromba ember lehetsz. 24/m
2015. aug. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

A kérdező egyértelműen pszihapata. Amilyen az írása olyan az elméje. ZAVAROS. A nőkhöz való beteges viszonya az anyai szeretet teljes hiányára vezethető vissza.

Dr. Agy

2015. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Itt csak a pénzről volt szó.
2015. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
dominancia, számítás, ego, vakság, álomkép. szerep. szereplés. biztonság keresése, tévedés, fájdalom, újrakezdés...tényleg különbözőek az emberek, és vannak akik tényleg nem feküdnének le pénzért egy idegennel - ismerőssel meg minek (pénzért). tévedtem, és tényleg túl egyszerű voltam. vannak amiket nem merünk kimondani, de megtesszük - igaz írtam, nem mondtam. legyen aminek lennie kell és meg is lesz. elnézést azoktól akiket megbántottam. azoknak akik írtak,de nem olvassák ezt és tényleg ismerik magukat annyira, hogy nem érzik ezt sajátjuknak, azok majd az életben nyernek vígasztalást bántásomra. tényleg nincs igazam és talán nem is ez számít, hogy igazam van-e ebben vagy sem. innnentől ez a seb ami mélyen gyökerezik bennem talán más irányt vesz. köszönöm Nektek a válaszokat és a bátorságot a bátor válaszokhoz - ez nem mindenkire vonatkozik. élőben sosem tudtam volna ezt így ennyi idegennel megtárgyalni - biztos nem hiába :) egy bolond képes százat csinálni, még ha 30 körüli komment is van itt csak, de van/lett egy pár hasonló elmeállapotú ember akik nem különböznek stílusban, hiába akartak értelmeset írni(, ha meg nem akartak eleve akkor mivel különbek??) - akkor is ha nem volt értelmes a kérdésem és sötét stílusban írtam, válaszoltam, tartottam, hogy "márpedig igazam van"! a 2 privát kommentet köszönöm!! és abból is az egyiknek leginkább! nem büszkélkedhetem a kijelentésemre.
2015. aug. 5. 00:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!