Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogadjunk, hogy lefeküdnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjunk, hogy lefeküdnének a csajok 100-200 ezer forintért? Mivel mi kanok is is egy nővel.

Figyelt kérdés
nincs annyim, hozzáteszem még az elején mielőtt elkezdenénk forgatni a szavakat!! de az előbb volt egy ilyen kérdés..ha már egy kicsit menőbbnek adja elő magát a kan, MÁR megnőtt az esélye! gondolok itt öltözködésre, autóra, lakásra-házra-villára....ilyenek.

2015. aug. 2. 22:03
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
...mmmm...de mégis :D :D :D nézd ez megtörtént, ez a kérdés fel lett téve egy "közösségen" belől és válaszoltak is rá, nem kibújtak alóla, hogy ez nem történik meg, meg ilyenek, meg ez kamu példa-e ...ha arra gondolsz, hogy ha kitennék a lóvét meg elővennék a lőcsöt, hogy na tessék! megváltozhat a véleményük arra azt mondom, hogy természetesen benne van, valahol erről szólna az eredeti kérdés is.
2015. aug. 3. 00:58
 42/56 A kérdező kommentje:
nem szpnám le.
2015. aug. 3. 00:58
 43/56 anonim ***** válasza:
Elég zavaros, amit irtál, harmadjára sikerült értelmeznem, DE: te a lényegét még mindig nem érted. Az, hogy x ember megtette nem azt jelenti, hogy a másik is megteszi. Mint írtam, nekem ez a legkevésbé sem a pénzről szól. Nem mennék bele, mert nekem ez semmilyen irányból nem fér bele. Nem vagyok tárgy, akit meg lehet venni, van bennem tartás, van bennem büszkeség, nőiesség stb. A válaszom még mindig határozott nem!!
2015. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
meg van értve
2015. aug. 3. 01:03
 45/56 anonim ***** válasza:
Megcáfoltad a saját állitásod. És mennyiért engednéd egy fiúnak? Reális összegért?
2015. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
csak ez a tárgy... nem azért nem szopnék le egy faszt, mert nem vagyok tárgy, hanem mert nem jön össze, belsőből!, ~ amit nem tudok szerelemnek hívni, semminek sem tudom hívni, de ezt "nem az"-nak sem tudom hívni, egyszerűen ránéznék egy faszra és nem menne. nem tudnék vele mit kezdeni, ezért fogadom el kicsit nehezen "a nem vagyok tárgy" érvet. így kegyelemből azt írom: oké, de ha azt írnád, vagy az lett volna a kérdésem hogy egy nőt kinyalnál-e úgy hogy nincs leszbikus hajlamod(és nem mittom én melyik hírességre gondolok, csak valami szimplára...:) ..már kezdenék fantáziálgatni...:)) azt megérteném hogy nem tudsz vele mit kezdeni. mint ahogy ismerek nőt aki ha leszbikusokat lát élőben rosszul lesz, nem bírja. szóval..más síkok...de legyen mondom ..kegyelmet kapsz. nem vagy tárgy...szerintem buddha nem vagy, hogy ilyeneket állíts teljesen mert mikor állásinterjúra mégy bizony eladod magad....kedves nem tom ki aki azt állítja hogy leszopatnám magamat egy faszival a véleményem erről igen erőszakos, de hadd szóljon, szépen kifejezném magam, hogy nem az én világom, majd ha erőszakoskodna és nem lenne számomra fontos a helyiség, ..mondjuk nem kéne mindennaposan eltűrnöm vagy azon egy alkalommal is tovább maradnom, tehát elhagyhatom a helyiséget, akkor lelépnék, ha nem akkor jól szájba rúgnám olyan telibe, mikor ül! tudod úgy biccenne a nyaka, hátra irányba.... ha állna meg rosszabb lenne, mert többször érné a koponyáját az ökölbe zárt kézfej csontom...nem tudom a pontos nevét :/
2015. aug. 3. 01:24
 47/56 A kérdező kommentje:
de písz van azért
2015. aug. 3. 01:27
 48/56 anonim ***** válasza:
A pénzröl még nem írtál semmit kedves kérdező. Mennyiért engeded magad leszopni egy fiúnak?
2015. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
...majd bocsánatot kérnék erőszakos tettemért nyilván lebeszélném újra az alapokat, hogy ki hogy tartsa magát és tartanám magamat én is ,hogy tőlem szopkodhat vagy szopathat, de engem hagyjon ki. ez az elmebetegség és büszke is vagyok rá!!! :)
2015. aug. 3. 01:41
 50/56 A kérdező kommentje:
húzzál ratyi, tőlem mazaratit is vehetsz , meg egy villát akkor sem kell hogy leszopjál.....pápá Érthető a válaszom...képzelj magad elé egy komoly tekintetű embert most aki ha megütne nyílván nyoma lenne, de nem útállak, ne hogy azt hidd, csak szólok, vizalizáld egy kicsit... megy? hm? kezdesz képbe kerülni a kérdésedre adott válaszommal?
2015. aug. 3. 01:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!