Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Miért pont velem történik meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Korom ellenére (ami 33) sosem viselkedtem öreg asszonyként. Mindig is próbáltam fiatalos trendy lenni. Nem tagadom nem is vagyok olyan ronda. Épp ezérr akárhova megyek vagy levelezek valakivel, a fiatal srácok mindig megtalálnak. És ha elleinte nem is de késöbb mindig azt mondják hogy szerelmesek belém. És hát ilyen kor mit lehet tenni? Nem szeretném öket lekoptatni mert szeretek fiatalokkal beszélgetni de akkor mégis mit tegyek? És miért pont velem van ez?


33N



2015. aug. 3. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondd el ezt nekik nyíltan, hogy szeretsz velük beszélgetni, de komolyabb kapcsolatot nem szeretnél tőlük azt csá:D
2015. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:)
2015. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!