Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire készüljek első szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire készüljek első szexnél?

Figyelt kérdés
Még fiatalabb vagyok de van egy barátnőm akivel már fél éve együtt vagyunk és igazából nem tudom hogy mikor lesz egy alkalom :D de szoval mind ketten még szüzek vagyunk és fogalmam sincs, hogy hogy kezdődik el első alkalommal hogy kell viselkedni elösször csak megujjazom vagy hogy lesz légyszi egy tapasztaltabb férfi irja le hogy mit gondol hogy lesz ez?

2015. aug. 3. 17:32
 1/5 Dimsal válasza:

Hát nem vagyok férfi, de ha örömet szeretnél szerezni a barátnődnek, talán jobb is ha egy lány írja le a véleményét. :)

Mindenképp fontos, hogy rendesen előkészítsd a terepet, szerintem, jó, ha csókokkal meg simogatással kezded, aztán jöhet egy kis orál és az ujjazás is jó ötlet, de csak finoman. Szerintem ne aggódj, menni fog minden magától. :D

2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"csak megujjazom vagy hogy lesz"


ez cuki :D hát ez csak úgy jönni szokott, ne alkoss forgatókönyvet :)

2015. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem az írásom alapján sejtitek a korosztályom :D
2015. aug. 3. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én szüz lányt nem ujjazással igyekeznék levenni a lábáról!

Nem kell mindjárt a közösülésre gondolni, először igyekezzétek egymás testét felfedezni lépésről lépésre. És ne a hüvelyét akard felfedezni, maradj csak kívül, ott is nagyon sok érdekes, izgalmas és nagyon érzékeny "dolog" található!

Egyszóval első alkalmakkor elég a petting is, azzal nagyon sok örömet lehet szerezni a másiknak!

Majd ha már orifi módon megismertétek egymást, akkor ráértek továbblépni, persze megfelelő védekezés esetén.


Nyugi, nem agysebészet ez, menni fog magától. Engedd, hogy az érzéseid, az ösztöneid vezessenek, csak ne akard egyből a "rudit" betenni!

2015. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kilenc hónapot vártam, mert a párom félt. Láttam rajta, hogy bizonytalan és kicsit kellemetlenül érintette, hogy én is szűz voltam. Aztán a sok petting, beszélgetés, simogatás meghozta a gyümölcsét.

Ne tervezz semmit, úgysem sikerül úgy, ahogy akarod. Spontán legyél, az a legjobb és ne erőltess semmit. Elrontani úgysem tudjátok, idővel pedig összeszoktok - egyébként azok az együttlétek lesznek a legjobbak, amit még őszintén, tisztán és talán kicsit bénán hoztok össze! :)

2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!