Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom (26 éves férfi) elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (26 éves férfi) elég lassan élvez el. Általában fantasztikus vele a szex, de ha mondjuk egy rövid menetre lenne csak időnk, stb akkor akadályozó tényező is lehet. Mivel tudnék "rásegíteni"?

Figyelt kérdés

Előtte természetesen hosszabban izgatom, kényeztetem, csókolgatom, szexelünk és néha annyira sokáig tartana, hogy végül magának fejezi be. Azt mondta nem tudja mitől függ, nagyjából mióta az eszét tudja tovább tart neki. Fogamzásgátlót szedek egyébként, gumival esélytelen lenne hogy elélvezzen, a legelején tettünk rá kísérletet.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Milyen megoldás jöhet szóba? Nem gondoltam volna, hogy ennyi előjátékkal, izgatással, jó szex esetén is előfordul ilyen :(


2015. aug. 3. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben sokat csinálta magának, esetleg most is csinálja???
2015. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mostanában kb. heti egyszer, elég aktív szexuális életet élünk és arra szokott "tartalékolni" ahogy ő mondja.

Régebben naponta vagy max egy-egy nap kihagyással. Én teljesen meglepődtem rajta, néha kicsit az önbizalmam is megcsappan tőle, pedig érzem hogy nem a vággyal van probléma, de hát azért mégis hülyén érzi magát az ember :(

2015. aug. 3. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan a f.veréstől volt ilyen, amikor nem volt senkim, én is naponta csináltam. Lehet párod többször is csinálja mint heti 1, most is,
2015. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párod körül van metélve?
2015. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinalj huvely izom erosito gyakorlatokat , lehet nem vagy elegge szuk neki es nem meri megmondani.( enis voltam hasonlo helyzetbe ) 20/F ha sikerul megoldani irj mindenfelekeppen :)
2015. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!