Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen az alakotok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen az alakotok és milyen alkatú férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
szóval vékony/sportos/duci vagy-e és az izmos/vékony/"mackós" pasik jönnek be ?

2015. aug. 5. 11:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%

Nehezen tudnám kategóriába besorolni magamat, de mondjuk leginkább sportos, mert 9 évig intenzíven sportoltam, plusz alapból inkább homokóra alakom van, viszonylag széles vállakkal és csípővel, és magas vagyok.


Nekem legjobban azok a testsúlyra átlagos (se nem túl vékony, se nem túlsúlyos) férfiak jönnek be, akik sportosan izmosak, de nem kigyúrtak.


Ha mondjuk a számomra ideális férfi testalkatot kéne megmutatnom, aminél álmodni sem tudnék jobbat, akkor az valahogy így néz ki (függetlenül attól, hogy egyáltalán nem kell ennyire jól kinéznie egy pasinak ahhoz, hogy vonzódni tudjak hozzá):


[link]

2015. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!