Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen jelekből lehet leszürni...

Milyen jelekből lehet leszürni hogy van értelme?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok tapasztalt az emberi kapcsolatok,főleg a nő-férfi kapcsolatok terén így rámfér némi tanács bizonyos dolgokban.Nemrég megismertem egy nőt,az ismerettség barátságnak indult,és mint oly gyakran esik,komolyabban elkezdtem érdeklődni iránta,jól megvagyunk, jól kijövünk,találkozgatunk,olyankor remek mindkettőnk kedve,hangulata egymással,jól érezzük magunkat együtt,szeretnék komolyabban közeledni felé,ám nem vagyok biztos benne hog ismeerem azokat a jeleket,jelzéseket,amiből tudni lehet hogy esélyes lehetek e nála komolyabb párként is,olyan kétértelmű a viselkedése,hol odáigvan értem,ölelget,kezem fogja,dicsér és örül hogy vagyok neki,máskor meg távolságtartó,rideg,közönyös,mintha egy idegen lennék neki!Észrevettem rajta hogy ha azt emlitem kimegyek külföldre melózni,vagy hogy ha netán eljön az a pillanat mikor el kell engednem őt és elbucsuznunk egymástól,akkor az arca bánatos lesz,elszomorodik,ilyenkor olyan érzésem támad mintha a szive mélyén fontos lennék neki és szeretne csak nem tudja kimutatni,vagy nem meri!Szóval a lényeg néha elbizonytalanit,és nem tudom milyen jelekből tudható hogy összejönne e a dolog vele.Mire érdemes figyelni?

2015. máj. 2. 09:42
 1/2 anonim válasza:
Nos szevasz lány vagyok tudok asszem segíteni.a youtube on van ilyen hogy hogyan legyen meg az első csók cimen vagy valami hasonló. Amugy azért csinálja ezt mert fél attól hogy ki a karod használni,és nem akarja hogy ugy nézz rá h bármikor megkaphatod. Legyél vele kedves türelmes.mond neki minden nap mennyire szereted,és hogy ő szeret e ,és mennyire. Nos remélem Segítettem. :)
2015. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján sínen vagy. Csak így tovább, és ne kapkodj.
2015. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!