Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után mennyit csökken a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mennyit csökken a nők szexuális igénye? Tapasztalatok? Hogy oldjátok meg ennek ellenére?

Figyelt kérdés
kort és nemet is kérem

2015. aug. 8. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Első gyerek után csökkent, szinte csak én kezdeményeztem, azt is egyre ritkábban, mert úgy éreztem mindkettőnket max a kötelességtudat hajt.

Először lecsökkent 3-4 napokra, aztán egy hétre is, volt amikor a 3 hét szünet is megvolt, néha mar tudatosan, hogy hátha úgy jobb lesz.

Már keresztetvetettem a dologra...


Érdekes módon a második után megtáltosodott, most hónapok óta megint majdnem olyan mint a kapcsolatunk elején.

Nem tudom mitől függhet, de nem bánom.

2015. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem csökkent,alig vártam,hogy leteljen a 6 hét.:))
2015. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első után csökkent, aztán három - négy hónap után visszaállt, a második után teljesen megszűnt és úgy is maradt néhány évig, mire elváltunk. Azután újra megjött a vágy, de már nem a gyerekek apjával.

Ez egy rossz húzás volt a részemről.

2015. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülés után újra egymásra kell találni a párnak, minden szempontból. Teljesen természetes, hogy a nő ilyenkor elsősorban a gyermekre koncentrál, és ha a férfi ezt képes megfelelően kezelni, nem kezd el hisztizni, meg elvárni, hanem inkább újra NŐ-ként kezeli a partnerét (nem csak anyaként), akkor a szexuális vágy nem csökken, sőt! Gyakorlatilag újra kell tanulni a férfi-női szerepeket mindkét félnek.
2015. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első után nem csökkent,nem volt változás.A második szülés után a páromnak teljesen 0 az igénye.Ha már nem bírom akkor maszturbálás.Rossz,de jobb mintha megcsalnám.

41/f

2015. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ez jó így? A család nem csak gyerekből áll.
2015. aug. 11. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jó! De mire észreveszik a szülők, hogy már nem figyelnek egymásra, addig már a család sajnos csak a gyerekből áll.
2015. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Érdekeesség válasza:

2. gyerek után lecsökkent. A feleségem akkorákat belémvág, hogy hadjál már, hogy fáj.

Nekem a váláson jár az eszem, mert már nem bírom tovább.


Megcsalás? Érdekes, mindenki a "megcsalás"t kiemeli, hogy nem szeretné. No de a másik személy meg nem akarja őt.

Azt hallottam, ha csak lefekszel a nagy élvezet miatt valakivel, de érzelmileg nem akarsz többet tőle, akkor az nem megcsalás.


Nem tudom. Az egészséges heti min. 2x szeretőhöz járás bele kell, hogy férjen, ha a másik nem akarja.

Hiszen a másik semmit nem tesz azért hogy helyre rázódjon. "Mert neki annyi a munkája."

2015. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!