Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Koleszos csajok, hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos csajok, hogy oldjátok meg a masztit? Többi lent!

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Szeptembertől egyetemre fogok járni, koleszos leszek, több szobatársam is lesz. A helyzet az az, hogy imádok maszturbálni, hetente többször is kényeztetem magam, akkor is, ha épp van partnerem. Vibrátorom is van, amit mindig lefekvés előtt szoktam elővenni. Nem tudom, hogy fogom megoldani a masztit, ha szobatársaim lesznek.


Csajok, akik voltak vagy még most is koleszosok, ti hogyan oldottátok meg ezt a kérdést? Vagy próbáljam majd meg bevonni a többieket? Tapasztalatokat, történeteket is várok! Köszi.


2015. aug. 8. 21:54
 1/10 anonim válasza:
talan amig a koleszban vagy ne hasznalj vibratort csak a kezedet a takaro allat de csak szep csendben :))
2015. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd én megoldom!
2015. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Egyetemi kollégiumban a srácok fogják megoldani ezt a problémát! ;D


22F

2015. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy bevonni a többieket?
2015. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszerre csinálnánk.
2015. aug. 8. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez miért fontos, jobban esik, ha hallod őket közben?
2015. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan megoldás szokott lenni, hogy megdumálod szobatárssal, hogy most 1-2 órát ne legyen már ott. Cserébe adsz neki sört, kaját stb. És addig mehet a menet. Mármint fiuk ha csajt visznek fel, akkor szokták így. :)
2015. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen..másnak sz a problémája ha egyetemre megy hogy fogja-e bírni, jól kijön-e majd a szobatársakkal..stb. Neked meg az a legnagyobb problémád, hogy hogyan fogod kielégíteni magad..kicsit már beteg, ne is haragudj..😂😂 és még a többieket is be akarnád vonni.. Lehet hogy elküldenének a fenébe..😆
2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez egy kamu kérdés, néhány szófordulatból egyértelműen látszik. Ezt egy kanos fiú írta, aki arra akar matyizni, hogy a egyetemi koleszban hogyan masztiznak a csajok.
2015. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aladar12 ***** válasza:

mivel van lány kollégista ismerősöm és mindig feljött egy-két kérdés "a koliban hogyan" témában tudom a választ.

-este takaró alatt amikor a többiek alszanak.

-napközben, amikor neked nincs, de a többieknek van órája.

-zuhanyzóban.

-wc-n.

2015. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!