Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A baratnom furcsa.

Az a helyzet, hogy 16 eves, okos, nem buta gondolkodasu, bar bagozik, de egyre rosszabb dolgokba fagja a fejszet. A szulei kinyaljak a popsijat, maganeletevel azonban nem foglalkoznak. Kb. 5 honapot jart a kozos, leszbikus baratnonkel, titokban. Le is fekudtek. Elment nyaralni, hazajott, es szakitott vele, pedig allitolag szerette. Ra egy hetre, egyik este havereknal voltunk(fiu), es o ott maradt a vegen hisz' szinte a csavo -volt- a legjobb fiu baratja. Masnap kozli, hogy VOLTAK DOLDOG. De azt mondta, tobbet nem lesz semmi. Ra ket napra lefekudt vele (szuzen, massal meg nem volt, kiveve a csaj. jameg gumi nelkul). Es mikor felhaborodva kozoltem, hogy undorito csak ugy bulibol lefekudni egy olyannal, aki akarkit megdug, azt mondta "Ah, mi rossz van a szexben?" Pf... Mi lesz belole?



2015. aug. 11. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy jönni fognak értelmes emberek, akik szerint tök normális 16 évesen ilyet csinálni (Y).

Jézusom, hova tartunk...

2015. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem van egy szintén ilyen 16 éves osztálytársam. Szörnyen undorító minden amit művel,és én nem amiatt aggódom,hogy ő mit csinál,hanem amiatt,hogy ilyen hatásai vannak,mint például:

A fiúk már lassan nem nőként,hanem egy egyszerű alkalmakra való rongyként tekintenek rá.

Minden lány kinézi maguk közül,kibeszélik és utálják.

Minden tanár tudja,hogy milyen,ezért úgy bánnak vele mint ahogy egy semmire se jó lánnyal szoktak.

Az idősebb diákok,mikor elmegy előttük ezt ordítják: Táncolj r**banc!-és közben apróval dobálják.

Kedves Kérdező és más válaszolók. Én magam sem kedvelem a lányt,mégsem bántom,viszont még nekem is nehéz azt látni,hogy más a saját hibái miatt szenved. Ha a kérdésben említett lány is így fog járni,akkor majd minden kommentelő aki az "élvezzük az életet" dumával jött,rájön,hogy ennek nagyon nagy ára van,és ennek az árnak a megfizetésével az élet már nem is lesz olyan "élvezhető".

2015. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na jöjjenek azok a lefelé ívelő hüvelykujjak.:'D

Én teljesen egyet értek a 7-es kommentelővel. Egyszerűen nem értem miért probléma ha egy nő élvezi a szexet. Ha egy egész focicsapattal akarja csinálni, akkor csinálja. (Természetesen nem arról van szó, hogy felejtsen el védekezni és csináltasson magának gyereket.) Ha jól tudom, azzal, hogy ő szexel nem bánt meg senkit, nem tesz rosszat senkinek... Akkor meg mi a probléma? Nem akarom én elbagatellizálni a helyzetet, egyszerűen nem bírom már idegekkel ezt az álszentséget. Miért csinál mindenki úgy, mintha egy nő nem kívánná és élvezné ugyanannyira a szexet, mint egy férfi? Ha a barátnőd nem bánta meg, hogy egy akárkivel vesztette el a szüzességét, (Én bánnám, de ez már az én egyéni szociális problémám.) akkor ne bökje a te csőrödet sem. Tizenhat évesen már amúgy is sokan elvesztik, ha nem előtte.

Ellenben, -bár nem akarok, belemenni és hamis következtetéseket levonni- de kibeszélni egy barátot, akár még az interneten is nem éppen korrekt, különösen ha úgy beszélünk róla, mint egy utolsóról...

16/L (Mielőtt közölnék, hogy ribizli vagyok: Szűz)

2015. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

#14: 16 éves NŐ, ugye csak viccelsz ? :)

Szerintem egy 16 éves, mondhatni kislánynak nem a hihetetlen nagy szexuális igényét kell kielégíteni a "legjobb barátjával".

"undorito csak ugy bulibol lefekudni egy olyannal, aki akarkit megdug,"

Mert nem undorító? De, az. De dugjunk nyugodtan össze-vissza, élvezzük a szexet!

Ebből a lányból egy rossz ri.banc lesz, ha nem fogja vissza a vérét, és azokat ki szereti? Senki, max. megudgni, mert ugye arra való. Nem hiába a sok előítélet azzal a néhány emberrel szemben, aki a te véleményeden van.

2015. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!