Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A testemen lévő striák miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testemen lévő striák miatt képtelen vagyok szeretni magamat és képtelen vagyok egy ember előtt is mesztelenre vetkőzni. Fiúk, férfiak, titeket zavarnak ezek?

Figyelt kérdés
Szép arcom és molettebb testalkatom van (de formásan molett, nem a szétfolyó típus...). Régen kétszer ekkora voltam és nagyon gyorsan fogytam ezáltal a hasamon és a mellemen striák lettek. Alapból mindenemmel megvagyok elégedve kivéve a striákkal. Azok miatt szörnyen utálom magam ruha nélkül,egyszerűen a korábbi párjaim előtt képtelen voltam mesztelenre vetkőzni, mindig gátlásos voltam és szégyenlős ami idegesít engem és a másik felet is sokszor... Ezek elmúlnak idővel? (18 vagyok) Nagyon zavaróak? :(
2015. aug. 12. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a pop szakma. Mindenki nem lehet tökéletes.
2015. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Előző barátnőmnek is volt és engem egy cseppet se zavart :)

2015. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
68%
Engem a mesztelen jobban zavar mint a stria.
2015. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy - két akár arc nélkül, mondjuk bikiniben, amennyit strandon is látni belőled, és tudjuk véleményezni, hogy mennyire zavaró.
2015. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés nem vetközéssel kezdődik. Igaz? Ha megszeretitek egymást akkor ez a probléma csökken. Ez miatt nem kell aggódnod. Ha ez probléma a pasinak akkor téged csak dísznek tart maga mellett és nem társnak! Az ilyen pasit felejtsd el!

És nagyon sok olyan pasi van akik nem vannak oda a cingár nőkért! Én is a nőies nőket kedvelem!

Nyugi! Érezd jól magad a bőrödben!

2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
képet*
2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugtassalak, velem is ez a helyzet. Eleinte én sem mertem levetkőzni a barátom előtt, csak sötétben.... De már 2 éve vele vagyok, és mindig biztosít arról, hogy imádja mindenem. Szóval igen. ha találsz valakit akivel feloldódsz (még ha az időbe is fog telni), majd elmúlik. :) Nyugi!

19/L

2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szard le. ha nem hivod fel ra a figyelmet nem is tunik fel neki. sexy fehernemuvel, kis cuki haloinggel el tudod rejteni ha TEGED nagyon zavar es nem tudsz feloldodni. en mondjuk mindig ugy alltam hozza hogy ha nem tetszik ne dugjon meg, ennyi, engem nem erdekel nehogymar te konyorogj neki. (baratom pl elvarja borotvaljam minden nap a puncim, ami persze lehetetlen. ha rinyal megmondom neki h ha nem tetszik ne pakolj meg, mindig megpakolt ugy is)

legyel magabiztos az megbolonditja oket.

2015. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először is a striák nem hirtelen fogyástól, hanem hízástól jönnek létre, szétreped a bőr. Nekem nem csak a mellemen, de vállamon, csípőmön, combomon, térdemen is akad, egyszóval borzalmas. Nem, nem múlnak el, talán halványítani lehet őket, de ha pl. terhes leszel, vagy valami más okból újból meghízol, akkor kialakulhat még több is. "Szerencsére" vannak ennél csúnyább dolgok is rajtam, így sosem zavartak annyira, mint téged, de azért megértelek. A lehető legrosszabb, ha szégyenlősködsz, takargatod magad meg csak sötétben mutatkozol, ez roppant mód kiábrándító. Eleinte féltem megmutatni a testem, de barátom kijelentette, hogy tökéletes vagyok számára, innentől kezdve meg már minek... #8-as bizony nagyon jól megmondta. :)

18/L

2015. aug. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lőj róla egy képet, így nem tudjuk megmondani, csak a levegőbe lődöznénk.
2015. aug. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!