Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK, ti hogy szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, ti hogy szeretnétek ha közeledne hozzátok írásban, mondjuk Facebookon, egy nektek szimpatikus pasi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azzal az indokkal írna rám, hogy van egy jegye CSAK NEKEM a Magyarország - románia (kisbetű szigorúan) meccsre, akkor még a Csendes-óceátnt is átúsznám azért, hogy lenyócegyezzem hálából. Kinézettől függetlenül megtenném ezt. De ha még szimpi is lenne... Királyokhoz méltó élete lenne mellettem.

De melyik pasi ölné meg vagy tenné cselekvés képtelenné pár hét erejéig a haverját csak azért, hogy egy hölgynek adhassa a barát jegyét? :(

2015. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Virtualisan a tapasztalataim alapján inkább sehogy sem szeretnék. Nagyon elutasítóak a netes ismerkedéstől a nők.

Nagy részük félénk, megijed, ha túlmész egy bizonyos határon, s azt neten nem olyan nehéz, mert nem látod a reakcióit egy-egy mondatodra.

A másik részük meg úgy gondolja, hogy csak neten vagy belevaló, élőben nem lenne ilyen nagy a szád. Ebben mondjuk igazuk van, mert élőben valami egészen más lenne nagy, de pont azért, mert visszalépnek, ezt már nem fogják megtudni. :/ :)

2015. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól van,de ha mondjuk szimpatikus nekem egy lány és tegyük fel én is az vagyok neki,de csakis így vehetem fel vele a kapcsolatot,mit tegyek??Valahogy csak el kell hívjam találkozni!Ilyen esetekre értendő a kérdésem.Vajon hogyan kéne hozzá közelednem?
2015. aug. 12. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 kérdező:Van egy jegyem CSAK NEKED a Magyar-román meccsre!:)))
2015. aug. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!