Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiaknak (25+)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiaknak (25+) milyen érzés elvenni egy lány szüzességét? Akarnak ilyesmit, álmodoznak ilyesmiről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 02:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nemvagyok 25+ csak 22 voltam mikor ez megtörtént de jó érzés volt :D
2015. aug. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
67%
Inkább egy értelmes nőt akarok mint szüzességeket elvenni. Ha épp szűz, ám legyen.
2015. aug. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

a fa>*om se tudja.

25F (informatikus)

2015. aug. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elso leirnad milyen a szuzhartyat farokkal dofkodni aztan atszakitani es behatolni?


En anno nagyon vereztem, jo nehezen szakadt at :( utana kertem is egy kis idot hogy rendbeszedjem magam mert csupa ver voltam, a srac is meglepodott, kerdezte is hogy jol vagyok, mert csupa ver volt. :D

Szoval furi volt, de utana nem is fajt.

2015. aug. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább boldoggá szeretnék tenni egy nőt kapcsolatban. Hogy azt mondja magában, hogy én voltam élete legjobb döntése. Nekem ez 1000x fontosabb mint elvenni egy lány szüzességét és örülni neki mint a hülyegyerekek.
2015. aug. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Csak én vagyok ezzel úgy, hogy abszolút nem is vágyok ilyesfajta élményre? o.O

En 19 voltam amikor átestem a tűzkeresztségen egy 30 éves nővel...

Ma már 24 vagyok, van egy csodálatos 18 éves barátnőm akinek (hála az Istennek) már elvette az előző barátja...

Vhogy engem piszkosul frusztrálna a dolog, hogy mégis milyen fájdalmat érez szegény. A lényeg, hogy előbb mennék a frontra, mintsem élvezzem, hogy egy szűzlányt... Fogalmam sincs mit érezhetnek ilyenkor a csajok, de én valahogy nem találom olyan vonzó dolognak.

2015. aug. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. 25+ F
2015. aug. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt sajnos ilyen élményem, pedig érdekelne a dolog, de erről lehet, hogy már lemaradtam... :) 30/F
2015. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az álmodozás erős kifejezés, de volt már rá példa többször is. Mindegyik más volt. Volt hogy nehezebben volt hogy könnyebben sikerült.


Az első barátnőm szüzességét én vettem el. Szerintem nincs ebben semmi probléma, de komolyan kell venni és nagyon figyelni kell a másikra, nem szabad erőszakosnak lenni.


Én szívesen "veszek el" szüzességet (ha lehet ezt így leírni), és jó látni az örömöt utána az arcon :)


26F

2015. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
28%
eddig háromszor volt, imádom ha a csajnak fáj és közben élvezi is
2015. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!