Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiaknak (25+)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiaknak (25+) milyen érzés elvenni egy lány szüzességét? Akarnak ilyesmit, álmodoznak ilyesmiről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 02:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bármilyen szüzességgel kapcsolatos kérdést olvasok rá kell jönnöm, hogy azt nem érti meg senki, hogy ez nem ingerileg nyújt többet nekünk férfiaknak.


Hanem a tudatunknak, tudni, hogy az a lány akivel ott fekszel megbízik benned annyira, hogy veled fekszik le először. Látni a kis arcát, reakcióit a zavarodottságát, hogy azt sem tudja igazából ,hogy most neki mit is kéne csináljon :D. Na én ezekért szeretem, ha egy szűz lánnyal hoz össze a sors 25/F

2015. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem álmodozom ilyesmiről. Nem akarok tanítóbácsi lenni, meg asszisztálni annak a bepótlásához, ami tizenéves korában kimaradt (kamasz lányokkal értelemszerűen nem foglalkozom). Lehet lepontozni, de ez az őszinte véleményem, egy felnőtt nőre vágyom, nem túlkoros kislányokra.


26f

2015. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Maximum a rémálmaimban. Párszor leírtam már miért kerülöm a szűz csajokat.
2015. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

4. vagyok, de azt irjatok mar le fiuk, milyen erzes a farkatokkal,

nem erzelmileg.


Egyebkent en nagyon vereztem, de nem volt rossz elmeny. Csak hat nehezen szakadt at nagyon.

2015. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó érzés volt! A lelkemnek is, a testemnek is! És a lánynak is. Beszéltünk róla késöbb, majd évekkel késöbb is. Örült neki és jó emlék maradt a számára. F.
2015. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5%
Én is utálom a szűz lányokat. 8-ból 1 ha normálisan viselkedett. Senkinek nem kívánom a másik 7-et!
2016. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!