Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mivel ma este történt a...

Mivel ma este történt a családi perpatvar így csak holnap reggel tudok orvoshoz menni.8 napon belüliek szerintem a foltok és a fejemen a pukli a hajtépés miatt. Érdemes látleletet vetetni?

Figyelt kérdés
Húgom patkány volt, sajnos jellemzően.. Anyuval is úgy beszélt, hogy már engem idegesített. Kocsiban éppen csak meglegyintettem, vegyen vissza. Mire nekem esett, apa satuzott, rám emelt kezet, mit képzelek. Nem is arra szól akire kéne. Minden napos évek óta, hozzá szoktam. Nincs jó viszony vele. Kiszálltam. Haza sétáltam inkább. Haza értem húgom ugat tovább teszi a megjegyzéseit, mire mondtam neki, hogy azért nem kap az előző miatt mert olyan ideg van bennem, hogy nem akarok neki kárt okozni erre röhög, hogy pont én neki? Mondom inkább maradj csendben. Folytatja. Mondom akkor gyere ide és a szemembe mondd. Majd oda jön folytatja és olyan pofont kaptam, hogy csak néztem. Na amikor vissza akartam adni, apám elkapta a csuklóm, mind a kettőt, és marha erősen fogta le a kezem. Majdnem fel is lökött, ordított mit képzelek ki vagyok én itt, takarodjak. Én? Mikor húgom vágott pofán? Nem engedett el, már fájt a csuklóm is próbáltam a kezem kiszedni az övéből de kicsi vagyok én hozzá. :-( Anya szedett szét minket, mire elborult az agyam húgomra és elkaptam a haját, hogy azért álljon már meg a menet. Na apa nekem esett, és húgommal ketten tépték a hajam. Húgom közbe csinált is valamit mert csúnya a karom. Szép lila. :-) Na anya le szedte húgomat rólam de apám még mindig engem fogott, közbe próbált a földre tolni csak nem hagytam. Na ahogy anya le szedte rólam én hívtam a rendőrséget. Ordítás a háttérben ha rendőrt hívok ide ki vág, közbe ki mentem telefonálni. Negyed órát sírtam a telefonban a rendőr nyugtatott, nem hagyta, hogy le tegyen a telefont amíg nem nyugodtam meg kicsit. Közölte ha most nem kérek járőrt legközelebb ha ez előfordul mindenképp vagy húgom és apa ellen feljelentés. Ez nem játék. Voltak csúnya viták mindig. Ajtócsapkodás, anyázás, de ide sose jutottunk el.

2014. aug. 15. 00:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

úristen.

ezt nem szabad annyiban hagyni,hiába családtagok,nem tehetik meg ezt veled.

2014. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
67%
szegenyke :(( nem tudsz elkoltozni vagy masik rokonhoz menni? hany eves vagy?
2014. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Hány éves vagy?


Ha látleletet vetesz akkor valószínűleg hivatalból eljárás indul apád ellen. Számolnod kell ezzel, és ennek minden velejárójával is. Vállalnád? Ez nagyon komoly dolog, kijön a gyámügy, a rendőrség faggatózik, a vége meg akármi lehet, nem tudjuk a részleteket, de nagyon súlyosan befolyásolhatja a jövőtöket. Nemcsak a tiédet.

Felelőtlenség lenne tanácsot adni anélkül, hogy ismerném a helyzetedet, ezt neked kell tudni. Félsz hogy újra megteszi? Mást bántott már a családban?

2014. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

22 vagyok még csinálom a sulit estin de erősen agyalok, hogy ott hagyom és rendesen megyek dolgozni és el innen. Mondom eddig soha nem fajult még a dolog de ez nekem elég is volt. A pesti nagyszülőkkel nem vagyok jóban, hónapok óta nem tárgyalok velük. Húgom 15 amúgy és szörnyű számomra, hogy még ő van ezek után védve.

Esetleg abban tudnátok segíteni ha szeretnétek, hogy Budapesten keresek 8 órás fix béres állást, amivel el tudom magam tartani illetve egy albérletet. Jelenleg egy telefonos állásom van, de erre alapozni, amikor nem is a számolt összeget kapom, lehetetlen.

2014. aug. 15. 00:53
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
És miért vannak rád ennyire kiakadva a szüleid? Valami oka csak van annak, hogy idáig fajultak a dolgok. Mi az igazi probléma?
2014. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem verekedős, elég nyugodt ember általában, az utóbbi években lett ilyen ingerült. Sose volt ez egy összetartó család. Azért nem tettem ma komolyabb lépést annak ellenére, hogy itt ott fáj a kezem vagy a fejem-d mert nem akarok senkit bajba sodorni de az istenért. Ezt nem teheti meg. Direkt csöndbe mentem le az eset után órákkal, hogy ne szóljon senki semmit. Mire jött az újabb belém kötés, ne az ő zabálnivalóját egyem amit vett. Majd mire közöltem, hogy holnap látleletet vetetek, jött az újabb kiabálás tünjek innen el. Én kiálltam az igazam miatt mire megint nekem a a végére már emelt hangon mint ő, anya fogta le újra mert megint nekem akart ugrani.
2014. aug. 15. 01:02
 7/24 A kérdező kommentje:

Az ok se titok. Anno félbe hagytam az iskolát egy kapcsolat miatt és nem hallgattam rájuk, csináltam amit akartam. Általánosban is kicsit rossz kölyök voltam.

Most esti mellett dolgozok, de bármit csinálok nekik nem jó. Mert ez nem bejelentett, az igen de milyen szar stb. Ráadásul folyamatosan. hasonlítgatva vagyok húgomhoz amit szerintem mindenki utál. Nyilván én is tettem sok dolgot anno de ezt azért nem érdemlem. Évek óta egy jó szót nem kaptam apámtól. Úgy 15 éve mióta első húgom van...

2014. aug. 15. 01:06
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj de nekem továbbra sem kerek a történet. A nagyszüleid, a tesód és apád is téged is utálnak. Miért ?

Úgy tűnik apud tőled védi a hugodat.

Nem rosszindulatból kérdeztem, tényleg.

Egyébként szerintem el kellene költöznöf valahogy, minél hamarabb. Nem muszály egy egész albérlet, szobát is kereshetsz. Vagy eseleg kollégium? Barátnő? Átmenetileg bármi jó lehet.

2014. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Lány vagy, ugye? Szép vagy? Mert akkor menj fel egy társkeresőre aztán keress egy jó gazdag csávót. Aztán költözz hozzá hamar! Erre más megoldás nincs hidd el. Ilyen barom állat szülőket, jó ég. Szégyen.
2014. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a tervem. Igen jól látod, nem azt csinálom és nem úgy ahogy ők akarják és ezért fújnak rám. De az én életem és pont. Tőlem védi lehet, de mire fel, mikor húgom kiejti műköröm kell megcsinálom neki, ha már az a szakmám. Nem bántottam, maXimum összeugattunk . De mire fel kell tőlem védeni? Ha valami kell vagy a kisebbik húgom elhozni jó vagyok? én már nem értem, nem is akarom, csak egy saját életet. Egy két hónap és megyek el innen ez már el van döntve.
2014. aug. 15. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!