Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A balra görbülő pénisz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A balra görbülő pénisz a perverzség jele?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen fiút és ő nagyon jó a szexben

2015. aug. 14. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Abba az irányba görbül, amelyik irányba a gatyájában hordja...
2015. aug. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 electroman75 ***** válasza:
100%
Csak ha 17,85 század szögperc az eltérés az Y tengelytől. Innentől számítható perverznek. Áruld már el nekem légyszíves hogy a perverzség mióta = a jó szexel?
2015. aug. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó vele a szájszex
2015. aug. 14. 02:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyi hülyeség van itt felsorolva, nem is tudom melyikkel kezdjem. Az, hogy görbül-e egyáltalán, és ha igen, akkor melyik irányba valakinek, abszolút az anyatermészet munkája. Bármilyen párhuzam a pénisz és a személyiség között alaptalan, a véletlen műve - vagy csak közvetetten lehet köze egy-egy tulajdonsághoz (pl.(!) kis pénisz = önbizalomhiány, tegyük fel). A perverzség, mint fogalom, nagyon rosszul használt a mai köznyelvben. Eredetileg nem pont azt jelenti, amire itt célozgatsz. Az egészséges szexuális étvágy és emez nem ugyanaz. Pláne nem egyenlő azzal, hogy valaki jó a szexben. És tapasztalat is ez neked?

És "szájszex"??? Én itt feladtam...

2015. aug. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nekem balra görbül 60 fokban és elég perverz vagyok.:D De amúgy semmi köze hozzá, baromság.
2015. aug. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak annak a jele, hogy olyan alakú a f***szod.
2015. aug. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem: ha jól emlékszem, mintha ez lenne a leggyakoribb fqsztípus, mármint a balragörbe. Vagyis rengeteg balragörbe farok van, kié jobban, kié kevésbé.
2015. aug. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar a felfelé kunkorodó, vastagtörzsű de kis fejű pénisz. Látványra az egyenes és a balra görbülő tetszik. Talán mert a barátomé is ilyen volt.
2015. aug. 14. 11:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom milyenről beszélsz. Amúgy szerintem önmagában a felfele görbülés jól néz ki, erotikus.


Nekem balra húz amúgy, és pont a fordítottja az általad írtnak: nagyon nagy a feje.

2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak az a jó ami 180 fokban görbül balra majd 90-et jobbra. :(
2015. aug. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!