Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretöt akarok! De félek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretöt akarok! De félek a helyzettöl és a lebukástól?

Figyelt kérdés

Fèrjnèl vagyok!Ès hàt szègyen nem szègyen,unom a banànt :D!

Sokszor eljàtszottam màr a gondolattal hogy milyen lenne ujra szexelni egy ex pasimmal!A pàromat szeretem,de unalmas a szex nem talàl ki uj dolgokat semmi fantàziàja nincs!Mindent èn talàlok ki,ès van hogy nem akarja az uj dolgokat mert ö ehez fàradt! :(

Mit tegyek?Volt mar igy valaki?ja ès privàtot nem kèrek!Köszönöm!


2015. aug. 14. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
"A páromat szeretem" 😂
2015. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

ha nem jó a kapcsolat akkor vagy rendbe hozod vagy szakítasz...a megcsalás helyett mindkettőtöknek jobb lenne...

én csak annyit tudok neked kívánni ha megcsalod remélem lebuksz és sokkal rosszabbat kapsz vissza az élettől :)


22F

2015. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia,


ÉN voltam már így , bár nem voltam házas csak kapcsolatban voltam. Szerintem ha eljut az ember erre a szinte onnantól már nem sok értelme van együtt maradni.



A kreativitás hiánya sajnos egybefügg azzal, hogy huzamosabb ideje együtt vagytok és megszokássá vált a kapcsolat.


Minden esetre privátot nem küldök neked, de ha úgy gondolod szívesen beszélek veled erről.


26F

2015. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretőt akarsz akkor mindenképp valakit aki sem téged sem a férjed nemismeri. Közlöd vele mi a helyzet neked csak szex kell meg egy hely ahol csinálhatjátok és ennyi.
2015. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szeretem elhagyni nem akarom!Nem tudnèk nèlküle èlni!Minden tökèletes csak a szex nem!Belegondoltam abba mi lenne ha elveszitenèm,de abba belehalnàk!Probaltam neki elmagyaràzni hogy ez az egèsz nekem unalmas,de ö szerinte meg tökèletes! :( Jaj ebbe beleörülök!
2015. aug. 14. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Diszkrét vagyok, helyem van. Ha komolyan gondolod és kölcsönös a szimpátia, akkor én benne vagyok. Írj, ha szeretnél! :)
2015. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezek a fordított ékezetek azt mondják nekem hogy távolról írsz:)

Te szexet akarsz nem szeretőt:)

Csak ha nincs meg otthon hát szereznél máshol.

Legalább itt őszinte az ember.

2015. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha Nyíregyházán vagy a környéken laksz írj
2015. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Működik a szeretős dolog, csak okosan kel csinálni. Ha jól működik odahaza is megértőbb és türelmesebb leszel. Én 35 éve vagyok házas ( 55F) és mindíg volt szeretöm, 2-3 párhuzamosan! Valaki mindíg ráér egy kis sexre!
2015. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel neki a paros szex vagy swinger klub otletet. Te is, o is szexelhet masokkal szabadon. Megkapod a szexet, nem lesz buntudatod, nem kell titkolozni. Raadaskent o is jol jar es meg a kozos szexualis eletetek is jobb lesz.
2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!