Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos külsejű fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű fiúként hogyan szerezzek meg egy hozzá hasonló lányt? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt aki erősen hasonlít a képen látható hölgyre, hogy szerezzem meg? Az egész kisugárzása, stílusa megfogott engem emellett eszméletlen gyönyörű. Viszont az én külsőm átlagos.:/ 19/F


[link]


[link]


[link]



2015. aug. 15. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lasszóval. gyakorolj és menni fog
2015. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű! pénzzel!!!
2015. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
randi virag bokok stb nezz filmet!
2015. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tőle függ: vagy pénzzel, vagy a személyiségeddel.
2015. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyen kérdéseket.:DDDD Figyelj,az egy dolog,hogy te átlagosnak látod magad,ez még jelenti azt,hogy valóban az vagy.Vagy,ha mégis,akkor valakinek te vagy a nagybetűs ideál-lehet,pont annak a lánynak.Bár ezt ennyiből nem lehet kideríteni.Meg úgy egyébként azt sem,hogy hogyan szerezd meg.


Milyen a kapcsolatotok?Milyen gyakran találkoztok?

Honnan,mióta ismered?Beszéltél már vele?Van közös ismerősötök?


Egyébként,talán jobb lenne elgondolkozni azon,hogy valóban meg-e akarod szerezni,mert az egy dolog,hogy a külsejétől el vagy kápráztatva,attól lehet,hogy viselkedésileg egy hárpia.Szóval,előbb csak megismerni akard.Már,ha nem vagytok barátok vagy ilyesmi.


Minden nőt másképpen lehet megszerezni,viszont szerintem általános,használható tanács,hogy informálódj.Mert ezáltal találsz kapcsolódási pontokat.Milyen filmeket,sorozatokat szeret,milyen zenét hallgat,mi a kedvenc állata,színe satöbbi satöbbi.Ha tudsz olyat,ami tutibiztos téma- tehát olyan,amiről úgy beszélgethettek,hogy nem áll be a kínos csend- akkor szólítsd le.Lehetőleg verd ki a fejedből ezt az "ő felettem áll,ő az istennő,én pedig a pórnép" elméletet,mert ha így mész oda hozzá,az baromira meglátszik/érződik.Legyél határozott és hozd a legjobb formádat.Higgy magadban,hidd el,hogy sikerülhet.És ami fontos,hogy érdeklődj felőle,mutass kíváncsiságot,azzal beszéltetni tudod.És minél többet beszél,annál többet tudsz meg róla,ami neked csak jó,mert újabb lehetőséget találhatsz arra,hogy beszéljetek.Pl. dumálás közben kiderül,hogy vérvételre kell mennie éppen,és izgul az eredmény miatt.Akkor legközelebb ráköszönhetsz megint,és érdeklődhetsz efelől.



Sok szerencsét!

2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pénzzel. Sok pénzzel.
2015. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
már akinek szép, nekem pl egyáltalán nem jönnek be az ilyen fura fejű csajok
2015. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyira taszítanak az agyontetovált csajok, de neki rohadt jól áll :D
2015. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Kihalhatnának már ezek a csücsörítős ribik.
2015. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
utolsó, te biztos egy dagadt ronda nő vagy aki irigykedik, ugye?
2015. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!