Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Téged idegesítene, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged idegesítene, ha a partnered folyton megkérdezné, hogy mennyi kell még az orgazmushoz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem nagyon idegesit ez
2015. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Engem egyáltalán nem idegesítene.
2015. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
engem biztos hogy zavarna, mert ha nemhezen jutnék el, akkor ez méginkább megnehezitené, sőt lehet hogy le is lankadna.
2015. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem szoktuk kerdezni. Altalaba csak azt kerdem meg, hogy igy jo-e neki, es, hogy eltudna-e az adott pozicioba menni
2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Scav ***** válasza:
100%
Hát az elég gáz. Általában minden eddigi parteremmel tisztáztam, még jóval szex előtt, hogy ha kezdek valamit nem jól csinálni, nyugodtan irányítson, mondja, hogy mit tegyek közben. Ne legyen szégyenlős. De nem kérdezgetem szex közben, az lelombozó neki is meg nekem is. Majd ha nem jól értelmezem a jeleket, akkor szól, hogy gyorsabban, lassabban, erősebben vagy amit akar. Volt párszor, hogy jól jött a guide :D
2015. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha sokszor az idegesito, de 1szer ketszer lehet, mikor nem tisztak a jelek es enis ugy osztanam be a cuccot hogy ne loveljen ki tul hamar.
2015. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 orton ***** válasza:
szerintem ha eléggé felhúzod előtte, majd benne van a nyelved és a hajad tépi közben egy bizonyos ponton akkor lehet jó úton jársz
2015. aug. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesítene.

23/L

2015. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1-2-szer elmegy...
2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Borzasztóan idegesítő. A párom egy időben nehezen ment el, és a korábbi partnerei folyton kérdezgették, hogy mikor megy már el, és ettől még jobban begörcsölt. Én soha nem sürgettem, ezért megszűntek az ilyen jellegű görcsei.

Olyan előfordult már, hogy ha valahova sietni kellett, akkor megkérdeztem, hogy "hogy állsz?", de nem sürgettem soha!

2015. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!