Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az SmPixie oldalról mik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az SmPixie oldalról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim.

Én érzem csak úgy, hogy ott ismerkedhetne az ember 100 nővel 1000-el akkor se látna élőben onnan egy nőt sem?

2 fajta nő van ott fönt, a határtalan bunkó, aki nem képes válaszolni egy normálisan, értelmesen megírt levélre 2 szót, meg a hazudozós fajta, aki mindaddig előadja, hogy ő találkozna, szexelne amíg el nem jön tényleg a találkozás ideje, és akkor eltűnik. :D

Valaki egyáltalán találkozott arról az oldalról élőben nővel? :)

Nők is írhatnak véleményt, akik fönt vannak azon az oldalon. Bár az oldalról szerzett tapasztalataim után nem biztos, hogy elhiszek bármit is annak a nőnek, aki azon az oldalon van fönt. :D



2015. aug. 17. 12:56
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
21%ban kaptam választ a leveleimre. 2. választ pedig 14%ban
2015. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mint a kerdesben irtam valaszt en is szoktam valamikor kapni. Hazudosoktol. :D Sot van olyan no akivel 1-2 hete el lehet beszelgetni utanna tunik el. Bar nem ertem egyes embereknek ilyan sivar elwtuk van, hogy ez okoz nekik oromot, hogy kepesek 1-2 het idot arra szanno, hogy masoknak hazudozzanak. :)
2015. aug. 17. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olvasgatni és nézelődni jártam fel. De voltak olyan alapok amikből én is arra következtettem, hogy a többség csak álmodozik, komolytalan az egész. Biztos van kivétel persze
2015. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as. Ment egy zold kez a valaszodra.

Szerintem jol latod a dolgokat.

Gondolom ferfi vagy.

2015. aug. 17. 13:14
 5/13 Gordon70 ***** válasza:
Mint mindenhol vannak ott is ilyesmik, nekem van onnan női ismerősöm is pl.
2015. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy sikerült adatlapok helyett alapokat írni:)

Egyébként igen, férfi vagyok. De nekem azért az elég sok amit a többség ott keres. Én inkább az erotikus bdsm felé hajlok, lovebongade meg milyen dolog ami a sok mákvirágnak itt túl durva, az ottaniaknak meg vanilla.

És nem a szürke 50 árnyalata miatt:)


3. voltam

2015. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nos, én nő vagyok, de akivel találkozót beszéltem meg, azzal találkoztam is. :) Bár a visszajelzések alapján valóban nem ez a gyakoribb hozzáállás.
2015. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van egy harmadik típus is: a fizetős "dominák", akik általában csak lehúzni akarják azokat a szerencsétleneket, akik bármire képesek, csak hogy egy nő hozzájuk érjen.


Egyértelműen két dologra fókuszál az oldal: egy szűk, belterjes körnek nyújt online felületet, illetve minél több pénzt próbálnak beszedni a regisztrálóktól. Hiába lenne alapvetően ingyenes az oldal, amíg nem fizetsz, törlik a bemutatkozásodat és így nem tudod használni az alapvető funkciókat sem, és az egy nap elküldhető üzenetek számát is nevetségesen korlátozzák. Az Ashrak lényegesen jobb minden szempontból, de az utóbbi időben sajnos ott is kezd kialakulni a nagyképű, fölényeskedő "belső kör" és az egyes alapfunkciók fizetőssé tétele.

2015. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiú többség. A nők komolytalanok, megbízhatatlanok, mint bármely társkeresőn..
2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Én a regisztrációm után 5 perccel már meg is ismertem a mostani partneremet. 2 hétig voltam fönn, aztán töröltem magam. Nyilván néhány beszélgetés félbe maradt, de így alakult. Nő vagyok, tisztában vagyok vele, hogy nekem ez könnyebben ment mint egy pasinak.

Nem tudom,más nők az oldalon mit keresnek, mire vágynak, de azt láttam, hogy sokan keresnek társat,szóval nehéz elhinnem, hogy csak hazudoznak. De ti tudjátok.

2015. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!