Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj még mindig a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig a barátnőmnek? Én vagyok béna?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, neki én vagyok az első. 9 hónapja jöttünk össze, eleinte is sokat csináltuk és most is. Próbálok gyengéd lenni vele, felizgatni eléggé. Mindent megteszek, hogy nedves legyen, és lassan kezdjük a dolgokat. Ha jó a kezdet, akkor is van, hogy végén már fáj neki, nem azért mert durván csinálom. Próbáltuk sikosítóval is, de nem sokat használt. Velem van a hiba? Szerintem nincs nagyon nagy szerszámom, de lehet, hogy mindig fájni fog neki?
2015. aug. 18. 19:59
 1/9 anonim válasza:
Lehet, hogy eléggé szűk, és ezért fáj neki. Próbáljátok tágítani!
2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mivel tágítsunk?
2015. aug. 18. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:

kapanyéllleee!!!!!!


öcsémm..

legyel mar kreatyv. nyald a csajt, közben ujjazd! 1-2-3-4 ujj szép lassan ahhogy a punci engedi...ezt minden szey elpott csinald meg. nemlesz baj!

nyálazf foyamatosan, csusszon.


ne alj meg 2 ujjnal, addig ingereld míg bememgy a 3 stb stb...sikosítot nyomasd bpven!

2015. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Először az egyik ujjadat dugod be, aztán ha úgy érzitek, hogy még több is befér, akkor már 2-vel nyomatjátok és így tovább.
2015. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy is fáj neki, meg nem igazán engedte sokáig az orált.
2015. aug. 18. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet h erzi h el megy es azt hiszi faj?

Kuld el orvoshoz ez nem normalis

2015. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván te is egy kicsit béna vagy de a barátnőd az nagyon. Nem szeret , nem szerelmes beléd. Ezért nem is kíván. Ha pedig nem kíván akkor mindegy mit csinálsz , nem fog tágulni. Olyan muszály szex ez neki.
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt le tudnád írni, hogy milyen jellegű fájdalmat érez?
2015. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

esetleg a méreteid letudnád irni hossz/vastagság, lehet már az alapból magyarázat.

Barátnőddel nézesd meg a született feleségek egy bizonyos részét mikor az egyik nőt ugy 45 évesen kinyalja az új barátja, orgazmusa van, de addig sosem volt ezért elrohan egy dokihoz, hogy mi baja van...

Lehet tényleg az orgazmus közeli állapotot hiszi fájdalomnak? nem tudom.


Velem skype közben megesik, hogy barátom annyira felizgat, hogy már fáj annyira lüktet :) lehet tényleg csak az izgalomtól van.. :)

2015. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!