Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mire számítsak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire számítsak, milyen részletesen meséli el a haverjainak, hogy mi van kettőnk között?

Figyelt kérdés
Tehát, ha még nem feküdtünk le csak petting és kézzel kielégítés volt erről ők milyen részletesen tudnak? Mert én pl a barátnőimmel csak annyit beszéltem meg, hogy petting volt, eléggé rendesen.
2015. aug. 20. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ én kiszoktam beszélni, ha csak nem kérnek meg rá külön hogy ne tegyem. abban az esetben viszont számíthatnak rám.
2015. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a barátaimnak egyáltalán nem szoktam beszélni a szexuális életemről. Gondolom egyénfüggő és neveltetés kérdése.
2015. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az hogy a csajok sokkal több mindent és részletesebbeb besznelnek ki mint a fiúk. Tehát Pl nálunk egy ilyel van intézve azzal hogy


Csá Gyuri Mizu?

Semmi tegnap megujjaztam a csajt

Na az király! Hoztad a vascsoveket?


Szóval kB ennyo

2015. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak annyira részletesen mint ha ők is ott lettek volna
2015. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a csajok a kitárgyalósabbak..

Mekkora volt, meddig tartott, milyen volt, hányszor, hogyan stb stb stb

2015. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire szeret menőzni a barátod. Ha nagyon, akkor még azt is tudni fogják a haverjai, hogy mennyire hangosan sikítozol közben. Ha nem tartja fontosnak, akkor nemigen fog beszélni róla.
2015. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tőlem soha semmit nem tudnak meg a haverok, csak azt hogy unalmas/jó/fantasztikus volt-e. Semmi közük hozzá és sosem adnám ki a páromat senkinek.
2015. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En nőkent sem mondom miket csinalok az agyban es votl e szex vagy csak petting.

Viszont bnőmet mar neha le kell allitanom hogy eleg nem akarom hallani hogy nyalta ki ot a srac...

Pasiknal is igy van. Exem mondta h ő sem beszelt ilyenrol soha. Egyik haverja meg mar tulzoan sokat h csajnak milyen puncija van. Hogy nyog .. Egyen fuggo sztem

2015. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A "haverokkal". Ez elég degradálóan hangzik.


Úgy érted az évtizedes jó barátaimmal, akiket már több mint 10 éve ismerek és még a gimiben, kamaszként lettünk jóban és azóta is folyamatosan megértő és jó barátok vagyunk?


Mindent elmondok nekik ami a szexualitásban a lelkem nyomja, vagy amivel dicsekedni akarok. Velünk van a legkevesebb szexuális tabu beszélgetéskor az életben.

Szégyellnem kéne vagy rosszul érezni magam, hogy olyan férfiakkal akikkel szinte testvérek vagyunk és 13-14 éve ismerjük egymást, minden ilyet is megosztok? Nem hiszem.


28/F

2015. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!