Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mire számítsak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire számítsak, milyen részletesen meséli el a haverjainak, hogy mi van kettőnk között?

Figyelt kérdés
Tehát, ha még nem feküdtünk le csak petting és kézzel kielégítés volt erről ők milyen részletesen tudnak? Mert én pl a barátnőimmel csak annyit beszéltem meg, hogy petting volt, eléggé rendesen.
2015. aug. 20. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellned, de furcsa, hogy annak a nőnek az intim dolgait kifecseged akit elméletileg szeretsz. Egyetlen barátnőm sem beszéltem ki senkinek, hogy mit hogy csinál az ágyban. Szerintem a meghittség és a bizalom valahol itt kezdődik, hogy vannak olyan intim dolgok egy kapcsolatban amit csak két fél tud. Egész pontosan akik megélik egymással. De ahogy jónak érzed, nem bántásként írom, de én így látom ezt a kérdést.


28F

2015. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!