Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok ilyen társat még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyen társat még?

Figyelt kérdés
Talpraesett, van elég önbizalma, vannak céljai. Kreatív az ágyban és egy jó barát is egyben. Intelligens, hűséges. Érdekelnének mások tapasztalatai, hogyan ismerkedtek meg a társukkal. (Felnőttek válasza érdekel, köszönöm.)
2015. aug. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nő vagy, akkor simán. ha férfi, akkor nagyon sokat kell nyújtanod ilyne elvárások mellett.
2015. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfit keresek, csak hogy NINCS!!!
2015. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok kereséssel találhatsz ilyet. Mondjuk olyan mint én.
2015. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a korod és a nemed nem elhanyagolandó a válasz tekintetében
2015. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. meg van a magamhoz való eszem, vannak életcéljaim. nagyon hűséges típus vagyok, családot szeretnék már, stb. Mégis elég régóta vagyok egyedül, és nem találok egy lányt, akit egy kicsit is érdekelnék. :(
2015. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ilyen férfi. eleve kódolva van a hűtlenség..

de bevallom a nők között is sok a felszínes.. nagyon nehéz megtalálni az ideális társat, és az időzítésen is sok minden múlik

2015. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Khm... hogyan ismerkedtem meg a társammal? :D

Egyetem előtt ülök a padon és pár ülőhellyel arrébb megláttam egy srácot aki arról panaszkodott milyen uncsi az egyetem, nagyobb izgalomra számított. Semmi nem tudja itt felcsigázni. Engem meg valami hirtelen megszállt, mikor elmentek a haverok és ő padon maradt, akkor megkérdeztem, hogy van-e kedve egy kis éjszakai fürcsizéshez? Két feltételt kell vállalni:1 nem úszhat ruhában, 2 hozznia kell alkoholt. Szegény annyira ledöbbent hogy válaszolni sem tudott. Én meg kezdtem pánik rohamot kapni saját merészségemtől... és gyorsan leköszöntem és rohantam a tanterembe. Mögöttem meg loholt a srác. :D

Becsörtetett a terembe és azt mondta ok, ha az elős feltétel rám sem érvényes.

Így pár nap múlva volt egy kellemes esténk :)

2015. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm, magamra ismertem a kérdésben. :D Ez gáz?
2015. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!