Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol kereshetek és találhatok...

Hol kereshetek és találhatok ahhoz társat, hogy együtt járjunk karatézni?

Figyelt kérdés
NEM társkeresés céljából, hanem egy olyant lányt, aki eljár velem. Én is lány vagyok.
2014. márc. 25. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon NINCS karate, csak nevetséges sportosított szórakozás. Néhány igazi karate edzés akad, de azt csajokként meg nem bírnátok (nincs ebben semmi, a karate minden csak nem nőies, én férfiként sem bírnám a karate kemény edzésmódszereit).


Arra a kamu szemétre pedig amit ma karaténak adnak el minden 2. iskola meg óvoda tornatermében, na arra ne járjatok. Teljesen felesleges.. ennyi erővel zumbázhatnátok is, az sem lenne jobb vagy egészségesebb, önvédelmi értéke sem lenne szignifikánsan nagyobb.


Szerintem ne beszélj rá senkit ilyenre, sajnos ma ott tartunk hogy ez egy rossz ötlet. Egyébként lehetne jó is, de sajnos rossz. És kár, hogy egy harcművészetről ezt kell írni..


Boxoljatok, ott tanulnátok, mozognátok és még egészségesebb is lenne. És nagyon valószínű, hogy színvonalas edzést fognátok ki, mert ezt az ökölvívásban még megkövetelik, vagy könnyebb jó box edzést tartani a rendszer egyszerűbbsége miatt, ki tudja.. lényeg hogy ezt inkább érdemes csinálni.


Persze rajtad/rajtatok múlik, de amiket leírtam nem árt megszívlelni, és újragondolni mit is edzenél.


Én éveket csesztem el karatéjozással, mert tanulni akartam és gondoltam egy harcművészet edzésen harcművészetet tanulhatok. Nos nagyon nem így volt, és mint kiderült nem én jártam pechesen, hanem ez a jellemző a hazai harcművészet (most kiemelten a karate) oktatásra..

2014. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor most boxolsz te is?
2014. márc. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!