Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatok egy társat?...

Hogyan találhatok egy társat? 17/f

Figyelt kérdés

Egy társat, aki segít és kölcsönösen én is rajta. :) Egy barátot. Sajnos a környezetemben nem találok, ha nem mozdulok ki, mivel a jelenlegi társaságokban(pl. osztály) ki vagyok közösítve. Nem baj, ha hasonló ,,különc" az a társ. Kifejezetten örülnék, ha ő is problémákkal küzdene.


Találhatok ilyen barátot? Hogyan kezdjek neki? 4 éve próbálkozom, figyelem a környezetem, hátha van lehetőség, de eddig mindig rosszul végződött(2 alkalom).



Bármilyen tanácsot szívesen várok. :)


2014. máj. 8. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések.hu-is jó hely;)
2014. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha az osztályodon belül szeretnél barátot szerezni legelőszőr nézz ki "magadnak" egy olyan illetőt aki hasonló mint te vagy aki szimpatikus, vele próbálj meg beszélgetni elég igazából annyi is hogy "Szia! Hogy vagy?" akár még az is jó ha hallod hogy ha olyan témáról beszélgetnek amiben te is otthon vagy akkor próbálj meg becsatlakozni. Remélem tudtam segíteni, előre is sok sikert kívánok!
2014. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rámírsz privátban kérdező?
2014. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Osztályon belül ki vagyok közösítve, ahogyan már említettem, sajnos.
2014. máj. 8. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,hasonló cipőben járok, az osztályból én is ki lettem utálva. Szerencsére mivel végzős vagyok, így már nem kell elviselnem őket. Egy barátom maradt, igaz, hogy ő sokat segít, de nem akaszkodhatok rá mindig, neki is vannak gondjai, ezért sokszor magányosnak érzem magam. Nem tudom, hogy nálad mit takar a különc jelző, lehet én is annak számítok, nem tudom... Ha gondolod írj, beszélgethetünk erről többet is.
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!