Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak engem zavarna? :/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavarna? :/

Figyelt kérdés
A párom mondta múltkor amikor orgazmusom volt hogy gyan ugy reagálok mint az ex barátnője ..Ő is behajlította olyankor a lábujjait ..Emiatt próbálok ez ellen tenni de olyankor meg nem tudok a szexre koncentrálni vagyis elengedni magam és ugy meg nem tudok elmenni mert azon kattogok hogy ha elmegyek ne görbitsem be a lábam ujját mert nem akarok semmibe se az exére hasonlitani ..de ezen kivűl szerinte másba is hasonlitok rá..Szerintettek mit tegyek?

2015. aug. 22. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hajlítsd be nyugodtan.
2015. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hajlitsd be a lábujad
2015. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ezentúl ne beszéljen az exéről. A többi dolgot meg felejtsd el, nincs semmi jelentősége. Veled van, akkor valószínűleg téged is szeret.
2015. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
semmit, ha orgazmus közben ilyesmin gondolkodsz az nem jó. Mond meg a párodnak hogy pont xarod le az exét, ne b@ szogasson ilyesmivel mert úgy élvezel ahogy akarsz
2015. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy engem szeret ..meg tudom hogy ez nem nagy gond de mégis zavar ..Nem sokszor beszél rólla de ez bennem maradt
2015. aug. 22. 23:14
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Suttogd a fülébe, hogy a te exed mindig úgy megdugott, hogy majdnem elájultál, igaz, neki sokkal nagyobb farka van.
2015. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki, hogy hanyagolja az exéről való beszélést. Amúgy a nők nagyrésze összehúzza a talpát.😃
2015. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hajlítsd be az ujjadat! Én a combizmomat szoktam megfeszíteni, úgy nagyobbat élvezek. Véráramlással van összefüggésben. Ha az exét emlegeti, akkor szólj rá, mert ez bunkóság!
2015. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lábujjak, és talpak a téma? :D Ahh, nyami. :D Ezt az idióta pasit...ez tök édes.
2015. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem bunkózásból mondta csak ki csuszott hirtelen a száján nem direkt csinálta ..
2015. aug. 22. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!