Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sosem lep meg semmivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sosem lep meg semmivel, se szülinap se návnap se karácsony. Ez mást is zavarna vagy csak engem?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkinek vesz valami ajándékot.Az anyukájának az apukájának a haverjának még a haverja apjának is vett szülinapjára és én már évek óta nem kapok tőle semmit. Pedig én mindig veszek neki. Nem az ajándék miatt vagyok kiakadva hanem hogy sosem gondol rám.
2015. ápr. 25. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
érthető miért zavar, főleg hogy másokat megajándékoz
2015. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindent elárul.Nem vennék neki semmit innentől kezdve.
2015. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó hogy zavarna szerintem sz@rba se vesz
2015. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak önmagában a kérdésed alapján még nem voltam benne biztos, hogy jogosan akadsz ki, de a leírásoddal együtt ez már nem normális. Beszéld meg vele őszintén, hogy miért csinálja ezt. Mert azt értem hogy vannak olyan emberek akiknél egyáltalán nem szokás ajándékozni, de ha msáoknak vesz neked miért nem? Vele kell megbeszélned, hátha van valami indoklása rá.
2015. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle de azt mondta hogy nem tudta mit vegyen. De az első 1évben mindig vett valamit.Na meg tavaly karácsonykor is elment a havejával karácsonyi ajándékot venni de mégsem kaptam semmit. Névnapomra se kaptam még 1 szál virágot sem, és rosszul esik hogy ennyire nem érdekli a dolog.
2015. ápr. 25. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek venne csak nekem nem az kicsit lehet zavarna, de ha nem az az ajándékozós típus és másnak se vásárol, akkor nem. Ez a nem tudja mit vegyen meg elég béna kifogás.
2015. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy en se tudtam mit venni a nomnek.

hat vettem nemi mindent :D

vagy 5 ezerert osszesen. csokit, hell-t, fullhallgatot.

szegnyke csak egy rajzal keszult. de legalabb emlekezetes volt :P


18/f

2015. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még vele vagy ennek ellenére? Grat.
2015. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!