Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs még mindig hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig hatásos módszer a pénisznövelésre?

Figyelt kérdés
Az AIDS és a rák kivételével annyi minden baromságra tudják már a tudományos magyarázatot, már szinte agyátültetést is csinálnak, de a péniszméret növelésére, nem, arra még most sincs megoldás. Pedig óriási nagy biznisz lenne benne (gyógyszeripar, egészségügy). Ja és még egy kérdés: Tudom, hogy nincs itt sok szakértő, de az öröklődésen kívül (amiben én nem hiszek), mi az ami még befolyásolja a péniszméretet? Nem tudom, elhinni, hogy csak a véletlen miatt lesz valakinek 15 centis másnak meg 20 centis farka. Sokszor azt érzem, hogy van olyan titok, amit én nem tudok más viszont igen. MONDJÁTOK EL AZ IGAZSÁGOT. :D

2015. aug. 25. 11:23
1 2 3
 1/24 orton ***** válasza:
37%

injekciókkal lehet minden izmot növelni, ha meg mered próbálni. egyébként mikor én edzettem rendszeresen és elég fehérjét vittem be, akkor nőtt 1 centit :D



persze valószínűbb h karcsúsodtam lenn is

2015. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá tényleg hatásos módszer, akkor hidd el a feltalálója lenne a leggazdagabb ember a földön. :D És a legkevésbé sem titkolnák el! :D
2015. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Egyreszt nagyon kenyes, bonyolult terulet: Egy szivacs, ami nagy nyomasu verrel toltodive veszi fel merev alakjat. Hogyan novelnel meg egy szivasot ugy, hogy ne legyen puhabb, es ne legyen deformalt a vegso forma?

Aztan az se lenne jo, ha az idegpalyak megeseulnek, es bar nagyobb lesz, de erzekelten.


Masreszt nehezen lehetne nagy penzeket forditani a penisz meret kutatasra.

"Kutatointezetunk az idei 10 millio euros tamogatas az AIDS es a rak kutatasa mellett a penisznovelesre forditotta."


Amugy az aids es a rak halalos, a kis penisz nem.

2015. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Amit sehol nem írnak és sehol nem mondanak el, pedig fontos: a pénisz növekedésében alapvető szerepe van a szervezet tesztoszteronszintjének serdülőkorban. A tesztoszteron felelős a spermiumképződésért is. Ergo, ha sűrűn vered serdülőkorban, kicsi marad a fallosz. Van egy genetikai, előre programozott méreted, melyet a szervezeted kinevel, de ha a tesztoszteronszintedet lecsökkented sűrű maszturbálással, akkor ezt nem fogja elérni. Ugyanígy tesztoszteron bevitellel növelni is lehet, persze elvi kérdés ez mert a tesztoszteron rengeteg egyéb dologért is felelős. Na erről nem beszél senki. Mindenhol az olvasni, verje a gyerek minél többet, hát ha, majd 18 évesen megköszöni a 12 centis pélóval...
2015. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, elhinni, hogy csak a véletlen miatt lesz valakinek 15 centis másnak meg 20 centis farka."


Nem a véletlen miatt, hanem a szüleitől örökölt gének miatt.


Szerintem ezt pont annyira nehéz elhinni, mint azt, hogy van, akinek szőke vagy vörös a haja és fehér bőrű, szeplős, és van, akinek hollófekete a haja és kreol a bőre. Van, aki 165 centi magas, van, aki 195. Van olyan nő, akinek 70/A a melltartó mérete, és van, akinek 95/E. Van, akinek férfi létére vékony a testalkata, finomabb csontozattal, és van, aki nő létére olyan és erős csontozatú és robusztus testalkatú, hogy némi túlzással elhúzná a hármas ekét, ahogy falun hallottam egyszer valakitől. Van, akinek nő létére 80-as a csípőbősége, és van, akinek ugyanezzel a testmagassággal 110 cm.


Ezeken is szoktál csodálkozni, vagy azon gondolkozni, hogy hogy lehet mindez a véletlen műve? :-)

2015. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

4-es hozzászóló,

ha nem ismered a témát legalább ne írj marhaságot. A tesztoszteron felelős a pénisz és izmok növekedéséért (sok egyéb mellett), de a spermiumok termelődését nem ez indítja be, hanem az FSH hormon. A tesztoszteron termelődést pedig az LH stimulálja. Mind a kettő a herékben megy végbe de teljesen szeparálva egymástól. Ráadásul a logika épp ambivalens a valósággal, hisz ha sokat vernéd az sok spermiumot takarna, ami meg megnövekedett tesztoszteronszintet, ergó nagyobb izmokat és péniszt, de ez nem így van. Másrészt a spermiumok folyamatosan termelődnek, független attól, hogy mennyi ejakuálsz, ha nem ürülnek ki, akkor lebomlanak.

Ahogy előttem is mondták, a pénisz szerkezete hasonló egy szivacshoz, amit erek futnak körbe, körülötte pedig egy nem táguló burok fekszik, így ha izgalomba kerülsz az erek kitágulnak és a szivacs "üregeibe" vér kerül. Egy idő után pedig, köszönhetően a nem táguló buroknak az egész megkeményedik (megnő benne a nyomás, mintha egy lufiba töltenél vizet). A mérete attól függ, hogy ez a szivacs milyen mértékben képes kitágulni ( van akinek hosszra tágul, van akinek szélesre). Talán így könnyebben átlátható.

2015. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Sok mindent olvastam itt, de akkor tegyünk pontot a végére: Milyen cuccot szedjek 22 évesen, hogy nőjön még 1-2 centit? (tesztoszteron vagy más anyagok, tanácsokat kérek!)

Kár, hogy nem tanultam genetikusnak, mert akkor rájönnék, mi is az igazság. :/

2015. aug. 25. 12:25
 8/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen embernek az agyát kellene először növelni. Hátha segítene rajta. Persze ezzel még észt nem kapna, de bízzunk benne. Ha te 15 centissel nem tudsz mit kezdeni, akkor 35 centissel se tudnál.
2015. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi az a pénisz méret, amit te szeretnél még 1-2 centivel növelni?
2015. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
15,5 centi hossz és 11,5 centi körátmérő. Utóbbi azt hiszem nem szorul különösebb magyarázatra. Utolsó előttinek: Kíváncsi vagyok, neked mekkora, hogy ilyen nagy arcod van. Magas lóról könnyű osztani az észt.
2015. aug. 25. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!