Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs még mindig hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig hatásos módszer a pénisznövelésre?

Figyelt kérdés
Az AIDS és a rák kivételével annyi minden baromságra tudják már a tudományos magyarázatot, már szinte agyátültetést is csinálnak, de a péniszméret növelésére, nem, arra még most sincs megoldás. Pedig óriási nagy biznisz lenne benne (gyógyszeripar, egészségügy). Ja és még egy kérdés: Tudom, hogy nincs itt sok szakértő, de az öröklődésen kívül (amiben én nem hiszek), mi az ami még befolyásolja a péniszméretet? Nem tudom, elhinni, hogy csak a véletlen miatt lesz valakinek 15 centis másnak meg 20 centis farka. Sokszor azt érzem, hogy van olyan titok, amit én nem tudok más viszont igen. MONDJÁTOK EL AZ IGAZSÁGOT. :D

2015. aug. 25. 11:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

# 10


Ez a méret hosszra az átlag feletti, ha meg a vastagsága miatt aggódsz, akkor szerinted érdemes lenne megtenni magadnak azt a szívességet, hogy képbe kerülsz arról, hogy a nőknek készült szexuális segédeszközök jellemzően milyen átmérő tartományban kaphatóak.


Tőlem nem érdemes megkérdezned, hogy az enyém mekkora, mert ami a helyén van, csikló kategóriában is pici. Péniszből csak lízingelt példányom van, kb. 12/3,5 cm méretű, amivel a Párom átlagosan 3-4 hüvelyi orgazmusig tud eljuttatni egy szeretkezés alatt.


Nyilván mi nők sem vagyunk egyformák anatómiai adottságaink tekintetében, de a te pénisz méreteddel szerintem nem plusz X centin, hanem technikán, szexuális kultúrán, a másikra való ráhangolódáson múlik, hogy mennyi örömet tudsz szerezni vele egy nőnek.

2015. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Na akkor elárulom neked a titkot. Meg lehet nagyobbitani mütéti uton. Na erre mit lépsz?
2015. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy azután a műtét után, hogy működne a péniszem és mennyibe kerülne az egész, de ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor leírhatja.
2015. aug. 25. 14:27
 14/24 orton ***** válasza:
amíg a farkad növelésére gyűjtöd a pénzt, kihevered az esetleges sikeres műtét fáradalmait addig én szarabb külsővel 1 centivel kisebb farokkal dugom a nőket akikre vágysz? ok? 1 konkurenssel kevesebb, köszi!
2015. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Rád vár annak a módszernek a felfedezése és egy Nobel-díj.
2015. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is min. egy Nobel díj jár annak, aki megfejti a titkot. Az tuti, hogy a genetikának ehhez semmi köze. Véletlenül tudom, hogy fateromnak teljesen átlagos mérete volt, ami nem mondható el pl rólam. Valamikor évtizedekkel ezelőtt olvastam, hogy a vezetői ambíciókkal megáldott férfiaké nagyobb, de ez is marhaság. Mert bár az én esetemben igaz, ismerek nem egy olyat, akinél abszolút nem jön be.
2015. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Miquel nevű válaszolónak: Vagyis neked is kisebb, mint a faterodé? Mert velem ez a helyzet, legalábbis vastagságra mindenképp (természetesen sosem méregettem, de férfi öltözőben már meggyőződhettem arról, hogy nem örököltem faterom falloszméretét).
2015. aug. 27. 17:06
 18/24 anonim ***** válasza:

"Az tuti, hogy a genetikának ehhez semmi köze. Véletlenül tudom, hogy fateromnak teljesen átlagos mérete volt, ami nem mondható el pl rólam."


Gondolom, azzal azért tisztában vagy, hogy az öröklődés genetikai háttere azért ennél jóval bonyolultabb.

2015. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ja igen, egyébként rosszul értelmeztem a kommentedet, akkor neked nagyobb farkad van mint a faterodnak ha az utolsó mondatot jól értelmezem, szóval akkor nincs mit magyarázni a genetikának igenis szerepe van. Viszont akkor a genetikán kívül akkor az életmód is közrejátszhat, mert én elég lusta vagyok (igaz nem vagyok kövér, sőt elég vékony vagyok) és lehet emiatt nem termelt a szervezetem elég tesztoszteront ami köztudott a pénisz növekedéséért felel.
2015. aug. 27. 17:19
 20/24 anonim ***** válasza:
Szegény tesztoszteron sok mindenért vonható felelősségre, de a pénisz növekedéséért abszolút nem. Különben milyen logika mentén jutottál idáig? Kimehetsz egy Fradimeccsre, megnézheted az ott őrjöngő tesztoszteronbombákat, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni. Fogadok, hogy köztük ugyanolyan megoszlásban találsz kis és nagy méretet, mint vasárnap délután a sarki cukrászdában időző lányos apukák között.
2015. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!