Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
A párom amikor megismerkedtünk kapcsolatban volt ráadásul együtt is élt a lánnyal. Titokban találkozgattunk amit én kezdettől fogva elleneztem. Mondtam neki hogy tisztázza le azt a kapcsolatot utána találkozzunk. Nem sokkal ezután jött a lebukás a párom "barátai" akik tudtak rólunk mert a párom elmondott nekik mindent elmondták a csajnak hogy engem szeret és titokban velem találkozgat. Hozzáteszem szex nem történt köztünk addig amíg ők együtt voltak. A botrány után eltűntem mondtam a páromnak hogy hozza helyre a kapcsolatát mert egyébként nagyon összeillettek csak a tűz hiányzott. De nem sokkal később újra keresett hogy engem akar. A csaj elköltözött tőle. Mi összejöttünk ezúttal "hivatalosan" is. Viszont sokszor látom sajnálja a csajt, mondja hogy nem ezt érdemelte ő meg belerúgott de nem tud mit csinálni mert nem megalkuvó és engem szeret. Viszont a miénk egy nehezebb kapcsolat én akaratosabb vagyok, megmondom a véleményem, az exe alárendelt típus volt. Ő nagyon jól megvolt vele viszont azt mondta szüksége volt egy olyan nőre mint én. És azt amit irántam érez senkivel nem tudja megélni. De látom rajta hogy nagyon sajnálja azt a lányt. Van okom félni hogy újra összejönne vele?
2015. aug. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel mindketten erkolcstelenek vagytok (te mert olyannal randiztal akinek baratnoje van, es o amiert randizott valakivel mikozben kapcsolatban van), hat igy persze hogy nem mukodik a tietek se, megbizhatatlanok vagytok mindketten.
2015. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell erezned. Ha ilyeneket mondd akk szerintem nem. Ha a tuz hoanyzott akk azt most veled es a termeszeteddel megkapja.

Az h sajnalja a lanyt nem jelent semmit csak annyit hogy van lelke es bevallja h csunya volt igy talalkozgatnia veled es h nem igy kellett volna a lanynak megtudni.

Ne agyalj ezen ;)

2015. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem történt szex. Csak csók. De végig szenvedtük mindketten, nem lelkiismeretfurdalás nélkül nehogy azt hidd. Mások du.gnak össze-vissza na az az erkölcstelen ja és lekiismeretfurdalás nélkül. Itt meg mondom mai napig megvisel ez mindkettőnket pedig szex nem is volt. Párom is nagyon sajnálja amit azzal a lánnyal tett.
2015. aug. 25. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
karma
2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondold bele magad a helyzetébe...ha szerette valamikor aztán így megcsalta (attól függ nála a csók minek számít, meg a találkozások) szerintem jogosan van lelkiismeret furdalása...
2015. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy sajnálja nem igaz ez nem sajnálat. Ja beleszúrom a kést és sajnálom hogy fáj neki???!! Csak az nem értem miért nem boldog hogy veled van?? Hisz erre ment ki a játék nem? Hogy szerethessétek egymást tiszta lappal?? Akkor hol van a fene nagy boldogság egymással ??Inkább lelkiismeret-furdalása van mert bűnös! A kettő nem ugyan az!
2015. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!