Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi lenne a normális idő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lenne a normális idő, amit egy pasinak ki kellene bírni a punciban, anélkül, hogy kiveszi/pózt váltunk?

Figyelt kérdés

A barátom 2-3 percnél nem bírja tovább, ki kell vennie, hogy ne menjen el, és a tempó sem túl gyors mindig. De lehet ez csak nekem kevés :(


18L



2015. aug. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony elég gyenge teljesítmény... Próbáljátok ki hogy előjátéknál elélvezzen, aztan 10 perc pihi, másodjára már tovább fogja bírni!
2015. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled. Én azért 6-8-10 percig simán bírom a folyamatos tunkolást egy pózban, mielőtt el kellene élveznem. Körül is vagyok metélve és 17 cm-es farkam van.


Ez attól is függ hogy a barátod mennyire tapasztalt. Én pl. 21 éves vagyok és 6 lánnyal voltam eddig az életben, szóval volt hogy gyakorolnom.

2015. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt milyen tempóban vagy képes kivitelezni? :)
2015. aug. 25. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg elég kevés :( Gondolom fiatal a srác. Masztizásnál meg kéne tanulnia elhúznia. Én akár 1 órát is bent tudom tartani, úgy, h végig pumpálom különböző tempóban. :)

Nem kell lepontozni, nem dicsekedésnek szántam, csak a kérdésre válaszoltam. 30F

2015. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!