Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetne újra normális...

Hogy lehetne újra normális működésre bírni a proci hűtőt?

Figyelt kérdés
Az asus turboV evo-val anno csináltam egy automatikus tuningot az fx 8320-on, de észrevettem hogy ez csökkentette valamiért a hűtő teljesítményét, és emiatt folyton túlmelegedett a proci.. Töröltem a programot, reseteltem a bios-t újraraktam a windowst de még mindíg ugyanolyan alacsony fordulatszámon pörög, még ha a proci felmegy 70 fokra is.. Az alaplap egy asus m5a97 evo r2.0
2015. febr. 9. 20:24
 1/4 eVoLNT5 ***** válasza:
amd garbage, buy intel, deal with it
2015. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz? Amúgy az inteleseknek isvugyanilyen baja van ezzel a programmal, olyan alaplapoknál amik támogatják a turbov evo-t
2015. febr. 9. 21:13
 3/4 eVoLNT5 ***** válasza:
nálam, ha virtuálisan bukfencezek egyet, akkor sem melegedik az i5öm gyárihütővel, 55fok felé nem nagyon ment soha. Primeal sem!
2015. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem se ment az amd 4ghz-n 60 fok fölé de ez a program elcseszte. És most intel fanok kíméljenek, hogy törölhetem ennek a szar programnak a módosításait?
2015. febr. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!