Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem?

Figyelt kérdés
Sokáig vártam az elsővel,hogy jó legyen és senki ne mondhassa azt,hogy lelkileg nem értem meg rá.A maszti dolgot életem során 2-3 alkalommal próbáltam tökjó volt gondoltam a szex is jó lesz.De nem..Mindig fáj és utána hónapokig nem merem megpróbálni újból,a csiklós dolognál pedig nem érzek semmit..csak akkor ha magamnak csinálom..ami lássuk be nem jó.Miért van ez? Valami baj lehet velem..:(
2015. aug. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi baj nincs veled, és ne is gondolj ilyenre.

Egyszerűen csak lazulj el, nyílj ki annak kivel szeretkezel, és ha eddig vártál akkor tedd egy eseménnyé a dolgot:)

Lazulj el, ha kell órákig csak beszélgessetek, és simogassátok egymást, ez is az erotika része, és a szeretkezés egy fontos része.

Én csak ennyit tudok ajánlani és nem tudom elégé hangsúlyozni hogy egy percre se gondold hogy veled van a baj :)

2015. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2015. aug. 25. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit megköszönnöd :)
2015. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!