Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha idegesít hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha idegesít hogy néznek a pasik?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy a mellem D kosaras,nem teszem ki,de akkor is néznek.Nagyon idegesít.Néha nők is szoktak.

18/L



2015. aug. 26. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Kösd fel magad! (és többé nem leszel ideges)
2015. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm kihívóan,nincs kint a combom sem.
2015. aug. 26. 22:19
 3/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
60%

Vagy nem jársz az utcára annyit vagy tudok segíteni pár ruha választási tippel.


Pl:

[link]


Egyéb dizájner segítségért, írj bátran!

2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hagy nézzék, mindenki szereti a szépet. Inkább örülj neki, hogy néznek. Engem senki nem néz meg. Ennél szarabb érzés nincs hidd el. 21/f
2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Azta, hogy a 18 éves lányoknak micsoda problémái vannak... Gondolom ha senki nem nézne akkor meg azon menne a hiszti.
2015. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire negatív négyes, csak nem vagy annyira csúnya, hogy senki ne nézzen rád :)


De a kérdésre válaszolva. Nekem is nagy melleim vannak (szilikonosak) én se szoktam kitenni, bár bevallom van amikor kiteszem, de azt azért mert akkor éppen úgy érzem jól magam, de ezt meg lehet tanulni hogy ne vedd figyelembe, ennyi. Ne figyelj oda. Nem nehéz.

2015. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Járhatsz csadorban. Bár akkor meg azért fognak csodálkozva nézni!
2015. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Maradj a szobádban egyedül, akkor biztosan nem fog senki megbámulni.
2015. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is könnyebb lenne ha büszke lennél az adottságodra és elfogadnád,hogy a pasiknak ez nagyon bejövős.

Valóban öltözködéssel lehetne esetleg tompítani a látványon,de szerintem akkor meg nagy darabnak tűnnél a bővebb ruhákban.

Bár nem értek hozzá csak gondolom.

F40+

2015. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy sajnos nagy a melled? A nagy mell áldás, csodálatos, a leggyönyörűbb a világon! Inkább legyél rájuk büszke! Az lenne gond, ha kicsik lennének.

25/F

2015. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!