Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért erőltetik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért erőltetik az anal szexet, mikor ezzel tönkremegy a csajok segge?

Figyelt kérdés
Én tutira dobnek mindenkit, aki annyira akarna, mert nem akarom 30-40 évesen összesz*rni magamat... Ha az ő seggukrol lenne szó, tutira nem hagyná egy sem.
2015. aug. 27. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
én csak kívácsiság miatt h egyszer sikerüljön kipróbálnom, de nem erőltettem soha
2015. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tönkremegy? :O
2015. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van???
2015. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Ez baromság kérdező, remélem tudod. Nem kell rendszeresen csinálni, csak néha. Ha meg nem élvezed, nem kell egyáltalán. De sok nő/lány meg szereti és élvezi, sőt... IGÉNYLI. Ne vegyél mindenkit egy kalap alá!
2015. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert anélkül utasítod el, hogy kipróbálnád. Ha hagynád, akkor csak ritkán akarnák.
2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
mi számít kipróbálásnak? ha fél óráig van a seggedben a másik kisujja és még mindig szar, akkor is tovább kell próbálkozni?
2015. aug. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, nem volt rossz, de szerintem káros hosszú távon.
2015. aug. 28. 06:25
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert látens melegek.
2015. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az arab országokban bevált fogamzásgátlási módszer.
2015. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem megy ezzel tönkre a seggetek, ez egy nagy hülyeség. Azzal megy tönkre ha folyamatosan hashajtózzátok magatokat hogy ne hízzatok. Ismerek ilyeneket, férfit is.

Egyébként nem csak a nők, hanem a férfiak is csinálják kölcsönösen egy rendes kapcsolatban.

2015. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!