Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képesek vagytok éveket várni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok éveket várni az első szexuális aktusra?

Figyelt kérdés
közel 4 éve vagyunk együtt a párommal. Még nem volt szexuális kapcsolatunk senkivel. Minden jól működik közöttünk, Soha nem volt közöttünk olyan probléma, amit ne tudtunk volna szóban rövid időn belül megoldani. Én már a kapcsolatunk elejétől érzek iránta szexuális vágyat, de mivel szeretem beleegyeztem abba, hogy házasság előtt nem fekszem le vele. De napról napra egyre nehezebb visszafogni magamat és úgy érzem a tovább kell magamtól ezt az érzelmet elnyomni abba beleőrülök, és teljesen átmegy a kapcsolatunk erős lelki barátságba. Vannak akik várnak a szexel a házasságig? 22 éves fiú.

2015. aug. 30. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Mire jó ez?! Vallás? Én nem várnék hónapokat sem... ostobaság.
2015. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%
Nincsenek ez önkínzás. Ettől nem leszel jobb ember.
2015. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem vetted már rég el?
2015. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg, miért nem házasodtatok már össze?
2015. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Tudom hogy nem igazán ide illik, ez csak egy hasonlat lesz. Attól nem leszel jobb ember hogy vársz, ha mindketten szeretnétek akkor tegyétek meg. Ez olyan mint: attól nem leszel vallásos hogy el mész minden vasárnap a templomba, és eltolsz napi 3 imát. Tudod ez a "hiszek hitetlenül istenben" csak azért hogy nyugtassam magam. Nem ez teszi az embert, és a hitedet :D Just sayin'
2015. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert még tanulunk és azután szeretnénk a házasságot.
2015. aug. 30. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ez alap...

18/L (keresztény)

2015. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Én szerintem egy kapcsolatba fontos a szex azért mert akkor tudtok igazán a másiknak örömöt okozni .

Én nem is tudom ,hogy birjátok ha szeretitek egymást ,hogy nem értek egymáshoz szexuálisan .

Ez nem normális .

Én 1 napig nem bírom ki ,hogy ne fekügyek le a barátnömmel !

F20

2015. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. Éspedig ezért:


1) vannak szexuális igényeim

2) ha a jövendőbelivel nem stimmel, de már a feleségem, tökön vagyok lőve

3) senkinek sem jó ez


Volt kapcsolatom, amiben nem működött jól a szex. Egy rémálom volt. A párom szégyellős volt, zárkózott, gátlásos és semmit sem lehetett megbeszélni vele. Azt hittem megzavarodok. Szétmentünk, más okból. De azóta tudom, hogy már ismerkedéskor szóba kerül a téma. Mármost! Ha te szüzen házasodsz, hogy fogod tudni a saját igényeid akár csak megbeszélni vele? Ha még a saját libidóját sem ismeri, mert vallásos és maszturbálni bűn... mivel ha teljesen eltérnek az igényeitek? Mindketten szenvedni fogtok. Szép dolog a vallás, de a szexre azt mondanám, hogy egy kapcsolat, házasság fontos része. Akár azt is mondhatnám: 1/3-ad része. Voltam vallásos. Olvastam az egész bibliát. Hiszek Istenben. Mégsem adom arra józan ésszel a fejem, hogy egy ilyen ostobaságba belemenjek. Akkor sem, ha ezért a pokol tüzén égek a papok szerint, vagy nem nyerek örök életet.

Fiatal, egészséges szexuális étvággyal rendelkező férfi vagyok, nem fogom senki kedvéért megtagadni magamtól ezt az alapvető szükségletet, sem pedig CSAK AZÉRT elvenni egy nőt, hogy szexelhessek vele. Igen, régen, amikor nem volt fogamzásgátlás, ez egy fajta védelem volt. Na azok az idők elmúltak...

2015. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!