Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képesek vagytok éveket várni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok éveket várni az első szexuális aktusra?

Figyelt kérdés
közel 4 éve vagyunk együtt a párommal. Még nem volt szexuális kapcsolatunk senkivel. Minden jól működik közöttünk, Soha nem volt közöttünk olyan probléma, amit ne tudtunk volna szóban rövid időn belül megoldani. Én már a kapcsolatunk elejétől érzek iránta szexuális vágyat, de mivel szeretem beleegyeztem abba, hogy házasság előtt nem fekszem le vele. De napról napra egyre nehezebb visszafogni magamat és úgy érzem a tovább kell magamtól ezt az érzelmet elnyomni abba beleőrülök, és teljesen átmegy a kapcsolatunk erős lelki barátságba. Vannak akik várnak a szexel a házasságig? 22 éves fiú.

2015. aug. 30. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy szűz lányra maximum 2-3 hónapot várnék.


Ha egy lány már nem szűz, akkor az első randitól számítva maximum 2-3 hetet vagy pedig 5-6 randit várnék a szexre.


21/F

2015. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos vannak még ilyen kretének.
2015. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem...

Egy pasit el se tudnék képzelni hogy ennyit vár mint te.

És a helyzet az hogy egy lányt is nehezen, hisz egy átlagos lánynak is vannak szexuális szükségletei.

De az biztos hogy szereted ha eddig szó nélkül tűrtél. Respect.

2015. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem is teljesen felesleges várni, mert ha szeretjük egymást, akkor én leszek az első és az utolsó az életben, De ha ő várni szeretne, akkor mennyire tisztességes vele szemben az, hogy csak emiatt szakítsunk?

Mert szeretnék már szexelni, de ha csak ő az aki ilyen vágyakat ébreszt bennem?

- Ha valakivel a háta mögött eljátszadoznék, akkor hogy néznék újra a szemébe?

- Soha nem volt közöttünk vita, mindig mindent megbeszélünk, de ő határozottan ragaszkodik, hogy ő tisztességesen szeretne velem házasságot kötni, mert a szülei is vártak és nagyon boldogok már 25 éve együtt.

2015. szept. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!