Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így is fog fájni az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is fog fájni az első együttlét?

Figyelt kérdés

már 4 ujjával ujjaz

egyáltalán nem fáj

2 hete még fájt

megvérzett

ma már nemvérzik

fogok még vérezni ha beteszi?


2015. szept. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy azt csak te tudod, mi nem, hogy mennyire vékonyak az ujjai, és mennyire vastag a pénisze.


Azt mondjuk meg tudod nézni egy tükörben, hogy a szűzhártyádból képez-e még ott akadályt bármi is, de a 4 ujjból ítélve nem tartom valószínűnek.

2015. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 ujjal?:o

az már majdnem öklözés!

2015. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nekem még most is fájna ha a barátom mind a 4 ujját betenné :D pedig már egy ideje szexelek
2015. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó tág

Neked már a szülés sem fog fájni

Viszont a pasiknak nem tudsz rászorítani, így nem igazán lesz elvezetes

Ne csodálkozz, ha anált akarnak!

2015. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én csak egyet tudok biztosan.

neked az átlag pénisz NEM lesz elég!!!

minimum 20 cm! és ez nem vicc! benned már harangozni lehet. legalább van neki akkora? mert mondhat 20 cm-t is ha nem élvezed akkor az max 15-16 cm vagyis ÁTLAG! szerintem veled kitoltak az égiek! :D

2015. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6/6


Hú, de megleptél ezzel a következtetéseddel.


Megkérdezhetem, hogy szerinted az, hogy kb. 8-9 cm hosszú ujjakból 1, 2, 3 vagy 4 fér be valakinek a hüvelyébe, az mégis hogyan függ össze azzal, hogy milyen hosszú péniszt tud befogadni?

2015. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!