Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem volt lehetőségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt lehetőségem kipróbálni. Szerintetek elmenjek prostihoz? Bővebben lent

Figyelt kérdés
23éves pasi vagyok és ugyérzem elérkeztem életem azon szakaszához hogy szinte már mindent kipróbáltam "kiéltem magam" és meg akarok komolyodni. Sajnso még egy dolog kimaradt ami nagyon izgatja a fantáziám, ez pedig a popószex. Sajnos még egy lányal sem sikerült kipróbálni és kitudja még hanyadik lány lenne akivel kipróbálhatnám.. Viszont én már komoly kapcsolatot szeretnék több éveset akár házasság később illetve gyerek. Attol félek viszont hogy ez a nagyon nagy kíváncsiság későbbiekben gondot okozhatna egy komoly kapcsolatban :S Szerintetek érdemes lenne elmennem egy örömlányhoz mielőtt összejönnék valakivel akivel hosszútávon tervezek? természetesen még nincs kialakulóban lévő kapcsolat teljesen szingli vagyok. Előre is köszönöm :D 23F
2015. szept. 7. 19:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
akikkel voltam mind 16-22 között voltak kivéve egy az 29
2015. szept. 7. 23:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz prostihoz. Az idő pénz, sok időt spórolsz vele, nem nagy cucc a dolog nem is annyira drágák és tudod, hogy azt kapod majd amiért fizettél.
2015. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sexpartner kereső egy nagy hunbug. Megy vele az időd, a pénzed (mert azért az sem úgy megy, hogy megyek este 8-ra bébi, s3ggberaklap azt' viszlát, ott is kell azért ismerkedni, minimum egy vacsora, stb..) és a siker sem garantált.


Kiválasztasz egy olyan lányt, aki nagyon bejön, kifizeted és élvezed azt az 1-2 órát. Csak rólad szól, semmivel sem kell foglalkozni, nem lesz nyafogás, bénázás.


Arra tökéletes, hogy tudd bejön-e neked vagy nem. Ha nem jött be akkor kipipálod, hogy ez is megvolt, ha meg bejön legalább tudod, hogy olyan feleséget kell keresni aki csipázza a hátsó bejáratot :)

2015. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem addig menj el nyugodtan, amíg nincs egy fix csaj az életedben ,akivel együtt lennél életed végéig,de ő nem menne bele a popsiba, s emiatt maradnál le róla.

Amíg egyedülálló vagy, keresel prostikat, egyszer-kétszer megteszed (meglátod,a tudaton kívül,hogy abban vagy ,semmi extra,max szűkebb,szárazabb,de megszokod,s utána nem lesz olyan elérhetetlen),s ha már megvolt, nyugodtan csajozhatsz,s nem lesz baj,ha ő nem akarja majd oda.

Szóval:Hajrá!

2015. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :D
2015. szept. 10. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!